Wspaniały sukces tancerek zespołu SPACE z Konińskiego Domu Kultury na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Top, który odbył się we Wrocławiu. Do Konina przyjechały z pucharami za 1, 2 i 3 miejsca!

Turniej odbył się we Wrocławiu 20 maja. Zgromadził wiele zespołów z całej Polski. Konkurencje odbywały się na dwóch salach tanecznych.

- Konkurencja była bardzo duża, mimo to moje tancerki po raz kolejny pokazały na co je stać – mówi instruktorka zespołu SPACE z KDK, Klaudia Dutkiewicz. – Warto było czekać do samego końca, by odebrać wspaniałe puchary i cieszyć się ze zwycięstwa! Jestem bardzo dumna z moich tancerek.

Pierwsze miejsce w kategorii solo jazz mistrzowie do lat 11 zajęła Liwia Kasprzak. Drugie miejsce w kategorii solo jazz mistrzowie do lat 8 wytańczyła Hanna Kolczyńska. Tancerki z Konina świetnie poradziły sobie też w kategoriach zespołowych. Drugie miejsce w kategorii formacja jazz do lat 11 zajął zespół SPACE 2. Zespół SPACE 1 zajął trzecie miejsce w mini formacjach jazz 12-15 lat oraz  czwarte miejsce w mini formacjach disco dance 12-15 lat.