Warszawski Teatr Capitol, Agencja Artystyczna Muza i Koniński Dom Kultury zapraszają na komedię ,,Kiedy kota nie ma..." Spektakl wystawiony zostanie na deskach KDK 17 października. Bilety już w sprzedaży.


,,Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!
Reżyseria Andrzej Rozhin, scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz, przekład Klaudyna Rozhin, opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz.
 
,,Kiedy kota nie ma …”
Sala widowiskowa KDK
17 października, godz. 16.00 i 19.00
Bilety: 90 zł

REKLAMA:

Odwiedź również