Była moc, była energia, mocne brzmienie i znane wszystkim przeboje. Było szaleństwo pod sceną, amfiteatr pełen publiczności i świetna zabawa. Grzegorz Hyży i zespół Pectus dali rewelacyjne koncerty podczas Dni Konina.

Jest super! Fajnie, że tylu z was się tu zmieściło – mówił Grzegorz Hyży. W sobotę, 17 czerwca, Amfiteatr ,,Na skarpie’’ był wypełniony po brzegi, publiczność bawiła się rewelacyjnie! Grzegorz Hyży zaśpiewał piosenki ze swojej nowej płyty. Wszyscy śpiewali razem z nim:

O pani, tak bardzo ci do twarzy w tej sukience

Czy

Jedna chwila wystarczy, by bez końca biec pod wiatr
Żadna siła nie będzie w stanie dziś zatrzymać nas


Drugi koncert to świetny występ zespołu Pectus. Publiczność wspaniale bawiła się przy znanych i lubianych utworach jak ,,Barcelona'' czy ,,Jeden moment''.

Tylko jeden moment mam w pamięci
tylko jeden który ciągle trwa,
taka mała życia garść nie więcej,
taką siłę którą w sobie mam


To był wieczór pełen emocji i wspaniałych muzycznych wrażeń.

Zanim jednak w amfiteatrze rozpoczęły się koncerty, można było skosztować kuchni z całego świata. Na parkingu przed amfiteatrem stanęły food trucki. Rynek smaków zaproponował w tym roku obok burgerów, hot-dogów, zapiekanek w wymyślnych odsłonach, między innymi: hiszpańskie pączki, amerykańskie lody, belgijskie frytki, kuchnię żydowska, hiszpańskie tortille, naturalne lody, owoce w czekoladzie, szczecińskie szaszłyki, azjatyckie pierogi, placki węgierskie. Było pysznie!

Na parkingu stanęło też boisko, na którym rozgrywane były mecze piłki nożnej. Taką sportową atrakcję przygotował Lech Poznań. Lech Poznań Street Soccer to pierwszy w Polsce cykl turniejów w piłkę nożną uliczną. Podczas Dni Konina rozgrywane były mecze dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. 

REKLAMA:
Zimna Wojna

Zapowiedzi

Odwiedź również