Pięknie, jesiennie, bardzo nastrojowo było na koncercie Szepty Jesieni w Konińskim Domu Kultury (10 listopada 2017).

Młode artystki z Wokalnego KA-DE-KA pracujące pod kierunkiem instruktorki Anny Ciesielskiej zaśpiewały piosenki Piotra Szczepanika.

Tęsknię za tobą jesiennie,
Za tobą odległą o zimne deszcze,
Szukam cię w nocy ciemnej,
W taki mrok, w taki chłód

Śpiewała Julia Glapa utwór ,,Tęsknię za tobą’’.
Takich nastrojowych piosenek było wiele, między innymi ,,Dzień niepodobny do dnia’’, ,,Przyszła do mnie nostalgia’’, ,,Nigdy więcej’’, ,,Wspomnienia’’, ,,Goniąc kormorany’’ i oczywiście ,,Kochać’’.
W koncercie Szepty Jesieni wystąpiły: Julia Glapa, Julia Jaszczak, Iga Lewandowska, Faustyna Urbańska, Julia Janiak, Klaudia Fordońska, Marta Markiewicz, Agata Ołtuszyk i instruktorka Anna Ciesielska, która koncert przygotowała.

Wokalistki śpiewały przy akompaniamencie niesamowitych muzyków: Pawła Jankowskiego na kontrabasie i Michała Antczaka-Jankowskiego na pianinie.
Strefa K w Konińskim Domu Kultury przywdziała jesienne oblicze. Koncert Szepty Jesieni odbył się w pięknej scenografii specjalnie przygotowanej na tę okazję. Nad organizacją wydarzenia czuwała Małgorzata Kazuś, kierownika Działu Artystycznego KDK.

Ponieważ wielu osobom nie udało się zdobyć biletów na koncert informujemy, że wokalistki ze studia KA-DE-KA ponownie usłyszymy w Konińskim Domu Kultury już 15 grudnia. Na sali widowiskowej wystąpią z towarzyszeniem Big Zuran Band. Pomysłodawcami i animatorami powstania zespołu są Robert Żurański, Paweł Ciesielski oraz Mariusz Kaźmierczak. 


foto: Z. Siwik

REKLAMA:
7 uczuc

Zapowiedzi

Odwiedź również