Świąteczne spotkanie zespołu wokalnego Fantazja działającego w Konińskim Domu Kultury pełne było wzruszeń, kolęd i serdecznych życzeń.


Artyści z Fantazji spotykają się co roku w świątecznym czasie, by wspólnie pośpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia. To również dobry czas na podsumowania i plany na nowy rok. Spotkanie odbyło się 20 grudnia w Strefie K w Konińskim Domu Kultury. Były życzenia, wspólnie śpiewane kolędy, wspomnienia i rozmowy o przyszłości. Dla Fantazji wystąpiły młode wokalistki uczące się pod okiem Anny Ciesielskiej. Życzenia seniorom złożyła dyrekcja KDK.

- Życzymy zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech w ten wyjątkowy czas spełnią się Państwa marzenia i pragnienia, niech nigdy nie opuszcza Was nadzieja i dobre samopoczucie – mówiła dyrektor KDK, Elżbieta Miętkiewska.

- Sukcesów w przyszłym roku, obyśmy się spotykali częściej, być może mieli okazję wspólnie pośpiewać! Życzę wytrwałości i chcę powiedzieć, że bardzo Was doceniamy i stawiamy za wzór młodym artystom – dodał wicedyrektor Rober Glapa.

- Zdrowia, szczęścia i pomyślności, spełniania marzeń i osiągania sukcesów w pracy zawodowej. Dziękujemy za miłą i serdeczną współpracę dyrekcji i pracownikom KDK – mówili artyści z Fantazji.

Zespół wokalny Fantazja powstał we wrześniu 2005 roku przy rodzinnym ogrodzie „Hutnik”, działając pod nazwą Działkowiec. 1 października 2012 roku zespół zaczął pracę w Konińskim Domu Kultury pod kierownictwem Mirosława Grzanki. 

Najbliższa okazja, by podziwiać zespół Fantazja, ale też inne zespoły wokalne działające w Koninie, będzie 4 lutego w KDK. Zaprosimy wtedy mieszkańców na tradycyjny koncert ,,Seniorzy dla Miasta’’.

REKLAMA:
Salon Poezji
Diablo

Zapowiedzi

Odwiedź również