Tworzenie wielkiego wspólnego dzieła plastycznego o superbohaterach, nauka kroków tanecznych, zabawy ruchowe i rozmowy o filmach i ich roli w naszym życiu – tak było na warsztatach podczas kolejnej odsłony projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w niedzielę, 23 lutego.  
 

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Podczas niedzielnego spotkania w Kinie Centrum, dzieci wraz z rodzicami obejrzały film animowany ,,SuperPies i TurboKot”, a następnie wybrały się na bardzo ciekawe i pełne wspaniałej zabawy warsztaty filmowo-artystyczne. Najmłodsi pod opieką instruktorów: Marty Merdzińskiej, Anny Cherniei i Grzegorza Ambroziaka dyskutowali o filmach i ich roli w naszym życiu oraz rozwijali swoje pasje plastyczne i taneczne. Kiedy dzieci były zajęte na warsztatach, rodzice wrócili do kina, by obejrzeć francuski komediodramat ,,Sybilla”.

Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w niedzielę, 29 marca. Zapraszamy!

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również