Koniński Dom Kultury zaprasza najmłodszych na wakacyjne zajęcia artystyczne. Będą się one odbywały w lipcu i sierpniu w formie zajęć otwartych, w których może uczestniczyć każdy chętny.

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych, nie przyjmujemy grup zorganizowanych. W planach lekcje tańca (hip-hop, breakdance, modern, disco, tańce hulańce, zajęcia taneczno-ruchowe), śpiewu, zajęcia muzyczne, plastyczne, warsztaty filmowe. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisywać trzeba się jedynie na sierpniowe zajęcia plastyczne u instruktorki Katarzyny Mijakowskiej. W pozostałych można uczestniczyć bez wcześniejszego zgłaszania się. Zachęcamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą Konińskiego Domu Kultury. 

LIPIEC

3 LIPCA – PONIEDZIAŁEK
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
10.00 - 11.30 - warsztaty i  konsultacje dla początkujących „podstawy obsługi sprzętu zdjęciowego filmowca - amatora”  - Kino Oczko – Andrzej Moś. Uwaga: na zajęciach otwartych chętnie widziani uczestnicy, którzy przyniosą własne prace fotograficzne lub filmowe na płytach DVD lub innych nośnikach pamięci zewnętrznej. Konsultacje przewidziane dla osób w wieku od 14 lat.
4 LIPCA – WTOREK
9.30 – 11.00 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat) Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.30 – 13.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej) Studio wokalne- Anna Ciesielska
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
10.00 - 11.30 - warsztaty i  konsultacje dla początkujących „podstawy obsługi sprzętu zdjęciowego filmowca - amatora”  - Kino Oczko – Andrzej Moś. Uwaga: na zajęciach otwartych chętnie widziani uczestnicy, którzy przyniosą własne prace fotograficzne lub filmowe na płytach DVD lub innych nośnikach pamięci zewnętrznej. Konsultacje przewidziane dla osób w wieku od 14 lat.
 5  LIPCA - ŚRODA
10.00 – 11.00 - Taneczny Mix, taniec (6 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11.00 – 12.00 Taneczny Mix, taniec (7 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
10.00 - 11.30 - warsztaty i  konsultacje dla początkujących „podstawy obsługi sprzętu zdjęciowego filmowca - amatora”  - Kino Oczko – Andrzej Moś. Uwaga: na zajęciach otwartych chętnie widziani uczestnicy, którzy przyniosą własne prace fotograficzne lub filmowe na płytach DVD lub innych nośnikach pamięci zewnętrznej. Konsultacje przewidziane dla osób w wieku od 14 lat.
17.00 - 20.00 - próba otwarta Kapeli ,,Z Kopyta'', sala 55
6 LIPCA – CZWARTEK
9.30 – 11.00 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat) Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.30 – 13.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej) Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
17.00 – 22.00 – próba otwarta Zespołu Muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna – Ireneusz Ryś
10.00 - 11.30 - warsztaty i  konsultacje dla początkujących „podstawy obsługi sprzętu zdjęciowego filmowca - amatora”  - Kino Oczko – Andrzej Moś. Uwaga: na zajęciach otwartych chętnie widziani uczestnicy, którzy przyniosą własne prace fotograficzne lub filmowe na płytach DVD lub innych nośnikach pamięci zewnętrznej. Konsultacje przewidziane dla osób w wieku od 14 lat.
7 LIPCA – PIĄTEK
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
10 LIPCA – PONIEDZIAŁEK
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
11  LIPCA - WTOREK
9.30 – 11.00 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat) Studio wokalne - Anna Ciesielska
11.30 – 13.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej) Studio wokalne –Anna Ciesielska
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
17.00 – 20.00 – próba otwarta Zespołu Muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna – Ireneusz Ryś
12  LIPCA - ŚRODA
9.30 – 11.00 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat) Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.30 – 13.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej) Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
17.00 - 20.00 - próba otwarta Kapeli ,,Z Kopyta'', sala 55
13 LIPCA – CZWARTEK
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
14 LIPCA – PIĄTEK
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15 – Jacek Szczepankiewicz
18.00 - 21.30 – Casting do Teatru Tańca CODA, grupa 16+ (wymagane doświadczenie taneczne), sala nr 15 – Marta Konopacka
17 LIPCA – PONIEDZIAŁEK
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
18 LIPCA – WTOREK
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
19 LIPCA – ŚRODA
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
17.00 - 20.00 - próba otwarta Kapeli ,,Z Kopyta'', sala 55
20 LIPCA – CZWARTEK
10.00 - 11. 45 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (6-9 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Tańce hulańce - zajęcia taneczno-ruchowe (10-14 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
17.00 – 20.00 – próba otwarta Zespołu Muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna – Ireneusz Ryś
26 LIPCA - ŚRODA
10.00 – 12.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00 – 13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
13.30 - 15.30 - Próba otwarta zespołu wokalnego seniorów „Fantazja’’, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
17.00 - 20.00 - próba otwarta Kapeli ,,Z Kopyta'', sala 55
27 LIPCA - CZWARTEK
10.00 – 12.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00 – 13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
13.30 - 15.30 - Próba otwarta zespołu wokalnego seniorów „Fantazja’’, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
17.00 – 20.00 – próba otwarta Zespołu Muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna – Ireneusz Ryś
 
SIERPIEŃ

4 SIERPNIA
17.00 – 20.00 - próba otwarta zespołu Agharta, piwnica artystyczna – Ireneusz Ryś
7 SIERPNIA
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska , zapisy impresariat KDK
8 SIERPNIA – WTOREK
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 11.45 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne  (6-9 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne (10-14 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (wiek 8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska , zapisy impresariat KDK
9 SIERPNIA – ŚRODA
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 -11.00 - Taneczny Mix, taniec (6 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11.00 – 12.00 Taneczny Mix, taniec (7 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska , zapisy impresariat KDK
10 SIERPNIA – CZWARTEK
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 11.45 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne  (6-9 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne (10-14 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (wiek 8 – 12 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11 SIERPNIA
17.00 – 20.00 - próba otwarta zespołu Agharta , piwnica artystyczna – Ireneusz Rys
16 SIERPNIA – ŚRODA
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 -11.00 - Taneczny Mix, taniec (6 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
11.00 – 12.00 - Taneczny Mix, taniec (7 lat), sala nr 14 – Grzegorz Ambroziak
17 SIERPNIA – CZWARTEK
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 11.45 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne  (6-9 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
12.00 - 14.00 - Malowanie tańcem - warsztaty taneczno-plastyczne (10-14 lat), sala nr 15 – Marta Konopacka
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 - Grzegorz Ambroziak               
18 SIERPNIA - PIĄTEK
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala nr 14 - Grzegorz Ambroziak               
17.00 – 20.00 - próba otwarta zespołu Agharta, piwnica artystyczna – Ireneusz Rys
21 SIERPNIA – PONIEDZIAŁEK
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), Strefa K, Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), Strefa K, Jacek Szczepankiewicz
9.00-10.00 – zajęcia taneczne - casting do Zespołu SPACE (7-10 lat), sala nr 14 - Klaudia Dutkiewicz
12.00-13.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (11-13 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala widowiskowa - Grzegorz Ambroziak               
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
22 SIERPNIA – WTOREK
9.30 – 10.30 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat), Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.00 – 12.30 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej), Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
9.00-10.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (7-10 lat), sala nr 14 - Klaudia Dutkiewicz
12.00-13.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (11-13 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala widowiskowa - Grzegorz Ambroziak               
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
23 SIERPNIA – ŚRODA
9.30 – 10.30 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat), Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.00 – 12.30 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej), Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
9.00-10.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (7-10 lat), sala nr 14 - Klaudia Dutkiewicz
12.00-13.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (11-13 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
10.00 – 11.00 - Taneczny Mix, taniec (6 lat), sala widowiskowa – Grzegorz Ambroziak
11.00 – 12.00 - Taneczny Mix, taniec, (7 lat), sala widowiskowa - Grzegorz Ambroziak  
11.00-12.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (6-8 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
14.00-15.30 - Słońcem malowane, zajęcia plastyczne (9-12 lat, 8 uczestników), sala nr 11 – Katarzyna Mijakowska - zapisy impresariat KDK
24 SIERPNIA – CZWARTEK
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
9.00-10.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (7-10 lat), sala nr 14 - Klaudia Dutkiewicz
12.00-13.00 – zajęcia taneczne – casting do Zespołu SPACE (11-13 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala widowiskowa – Grzegorz Ambroziak
25 SIERPNIA – PIĄTEK
10.00 – 11.00 – Pogotowie disco dance (6-8 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
11.00 – 12.00 – Modernowo i dyskotekowo (11-13 lat), sala nr 15, Jacek Szczepankiewicz
10.00 – 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance (8 – 12 lat), sala widowiskowa – Grzegorz Ambroziak
28 SIERPNIA – PONIEDZIAŁEK
9.00-10.00 – zajęcia taneczne – ostatni casting nabór do Zespołu SPACE (7-10 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
11.30-12.45 zajęcia taneczne - ostatni casting do Zespołu SPACE (11-13 lat), sala nr 14 – Klaudia Dutkiewicz
10.00 - 10.55 – zajęcia taneczne – casting do ZT CODA, (6-8 lat), Strefa K – Marta Konopacka
11.00 - 11.55 - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (9-11 lat), Strefa K – Marta Konopacka
12.00 - 12.55 - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (12-15 lat), Strefa K – Marta Konopacka
29 SIERPNIA – WTOREK
9.30 – 10.30 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat), Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.00 – 12.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej), Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 10.55 – zajęcia taneczne – casting do ZT CODA, (6-8 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
11.00 - 11.55 - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (9-11 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 12.55  - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (12-15 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
13.00 - 15.30 - nabór dla dzieci w wieku 6-7 lat (RAZ, DWA, TRZY – TAŃCZYSZ TY) oraz 8-15 lat (KURS BREAKDANCE), hol KDK - Grzegorz Ambroziak

30 SIERPNIA – ŚRODA
9.30 – 10.30 - Z mikrofonem za pan brat (5 – 12 lat), Studio wokalne – Anna Ciesielska
11.00 – 12.00 - KaDeKowskie śpiewanie (13 lat i więcej), Studio wokalne – Anna Ciesielska
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 10.55 – zajęcia taneczne – casting do ZT CODA, (6-8 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
11.00 - 11.55 - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (9-11 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 12.55  - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (12-15 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
15.00 - casting do zespołu FUKS I (6-8 lat), sala nr 15 - Jacek Szczepankiewicz
15.30 - casting do zespołu FUKS JUNIORS TEAM (11-13 lat), sala nr 15 - Jacek Szczepankiewicz
13.00 - 15.30 - nabór dla dzieci w wieku 6-7 lat (RAZ, DWA, TRZY – TAŃCZYSZ TY) oraz 8-15 lat (KURS BREAKDANCE), hol KDK - Grzegorz Ambroziak

31 SIERPNIA – CZWARTEK
10.00-11.00 – Keyboardowe ABC, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
12.00-13.00 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12 – Mirosław Grzanka
10.00 - 10.55 – zajęcia taneczne – casting do ZT CODA, (6-8 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
11.00 - 11.55 - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (9-11 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
12.00 - 12.55  - zajęcia taneczne – casting do ZT CODA (12-15 lat), sala nr 14 – Marta Konopacka
13.00 - 15.30 - nabór dla dzieci w wieku 6-7 lat (RAZ, DWA, TRZY – TAŃCZYSZ TY) oraz 8-15 lat (KURS BREAKDANCE), hol KDK - Grzegorz Ambroziak


REKLAMA:
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Relacje

Odwiedź również