Redakcja TVP ABC 23 lipca wyemituje trzeci z reportaży z 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Pierwsze dwa odcinki mieliśmy okazję obejrzeć 9 i 16 lipca. Jak zapowiada TVP ABC, reportaże będą powtarzane. 

Materiał telewizyjny z tegorocznego festiwalu, szczególnie jego koncertu galowego, został zrealizowany przez Nowicki Film-Production z Warszawy. Możliwe było to dzięki wykorzystaniu wozu telewizyjnego firmy ATM sp. z o.o. z Wrocławia. Montażem zarejestrowanego materiału zajął się Robert Nowicki, nadzór merytoryczny sprawował Mateusz Polit, reżyser i kierownik artystyczny koncertu galowego festiwalu. Powstał materiał, który w czterech odcinkach Redakcja Publicystyki i Edukacji TVP 1 wyemituje w kanale TVP ABC w lipcowe niedziele; dwa pierwsze ukazały się 9 i 16 lipca (będą powtarzane). Kolejne:

Odcinek 3 – 23 lipca, godz. 16.00
Odcinek 4 – 30 lipca, godz. 16.00

Zapraszamy do oglądania w TVP ABC konińskiego 38. Festiwalu. Jesteśmy przekonani, że uczestnikom festiwalowych zmagań reportaże przypomną szczególną atmosferę towarzyszącą finałom i gali, dla innych widzów staną się zachętą do wzmożonych wysiłków, by samemu stać się właścicielami festiwalowych Aplauzów.  

REKLAMA:
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Relacje

Odwiedź również