Czy są rzeczy, których nie wiecie o facetach? Są, tak przynajmniej twierdzą twórcy filmu ,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Żeby się dowiedzieć, co to są za „rzeczy”, warto przenieść się 28 lipca do „Kina pod gwiazdami”, które rozwinie ekran w Parku Chopina na konińskiej Starówce. 

 
Wakacje, ciepłe długie wieczory, gwiazdy… Duży ekran, leżak, ewentualnie kocyk… Jeszcze nie skorzystaliście? Można to nadrobić. Czy może być zresztą coś przyjemniejszego, niż „Kino pod gwiazdami” z repertuarem nie wymagającym gonitwy myśli, bez scen mrożących krew w żyłach, kojarzące się z luzem, ze znakomitymi kreacjami aktorskimi?
 
Koniński Dom Kultury proponuje zasiąść (położyć się, jeśli tak ktoś będzie wolał) w „Kinie pod gwiazdami” 28 lipca o godz. 22.00, w Parku Chopina. Tym razem proponujemy polską komedię ,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. A jeśli film obejrzycie, to się dowiecie? Możliwe, możliwe…

Ten film to siedem splatających się ze sobą historii, które ukazują poglądy współczesnych mężczyzn na relacje i związki. Związek z tą samą kobietą do grobowej deski czy skakanie z kwiatka na kwiatek? Kasa czy pasja? Życie bez zobowiązań czy wzięcie odpowiedzialności za rodzinę? Podobne pytania zadają sobie codziennie miliony mężczyzn. Wątpliwości budzi już tytuł. Dlaczego siedem rzeczy, skoro bohaterów jest tylko sześciu? Czyżby chodziło o jakiś przesąd? Siódemka to w końcu szczęśliwa liczba, podczas gdy szóstka kojarzy się z siłami nieczystymi. A do tego świetne role, szczególnie Zbigniewa Zamachowskiego, a obok którego prezentuje się  Alicja Bachleda Curuś, Dominika Kluźniak, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Piotr Głowacki.

Szczegóły projekcji wszystkich filmów „Kina pod gwiazdami” znajdziecie w zakładce KINO PLENEROWE http://bit.ly/2t37IRh
 


 
REKLAMA:
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Relacje

Odwiedź również