Koncerty, pokazy, akcja plastyczna oraz taniec towarzyszyć będą Kulturalnym Piątkom, które w lipcu i sierpniu odbędą się na placu przed Konińskim Domem Kultury. 

28 lipca o godz. 18.00 dla konińskiej publiczności zaśpiewa Zespół Wokalny „Fantazja”, prowadzony w KDK przez Mirosława Grzankę. Zespół „Fantazja” pod opieką Konińskiego Domu Kultury jest od 2012 roku. – Publiczność docenia nas za to, że jesteśmy rozśpiewaną grupą. Artyści są bardzo muzykalni i zdyscyplinowani. Zespół jest także pomysłodawcą corocznego koncertu organizowanego w KDK ,,Seniorzy dla Miasta" – mówi Mirosław Grzanka.        
 
W sierpniu Kulturalne Piątki odbędą się przy fontannie przed Konińskim Domem Kultury. I tak 4 sierpnia o godz. 18.00 Katarzyna Mijakowska z Atelier KreDKa zaprasza dużych i małych w artystyczną podróż ,,Kolorowa fontanna”.

11 sierpnia natomiast odbędzie się akcja Street Dance. Do udziału zapraszamy tancerzy z miasta i okolic. Będzie się działo!

26 sierpnia o godz. 18.00 po raz siódmy w Koninie odbędzie się Festiwal Sztuki Ludowej organizowany przez Miasto Konin, Towarzystwo Poligrodzianie z Poznania oraz Koniński Dom Kultury.

 
REKLAMA:
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Relacje

Odwiedź również