Dzieciaki w Centrum  – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy 26 listopada! Będzie filmowo i Andrzejkowo.

Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Oprócz pokazu filmów dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach filmowych. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

W niedzielę, 26 listopada dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film ,,Gang Wiewióra 2’’. To rodzinna komedia o przygodach Wiewióra i jego futrzanej ferajny. Zwierzaki muszą wziąć sprawy w swoje ręce, gdy okazuje się, że pewien bezwzględny inwestor planuje zmienić miejski park w Park Rozrywki. Wiewiór, urocza Andzia i zwierzaki chcą pokazać ludziom, że nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!Po filmie ,,Gang Wiewióra 2’’ rozpoczną się warsztaty filmowe. Przybliżymy dzieciom pracę osób, które tworzą filmy. Poprzez zabawę dowiedzą się czym zajmuje się scenarzysta, choreograf, reżyser, operator i aktor. Wszystko będzie przeplatane dobrą zabawą, pracami plastycznymi i tańcami. Listopadowe ,,Dzieciaki w Centrum’’ będą również okazją, by przybliżyć najmłodszym zwyczaje Andrzejkowe. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 20 listopada w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł).

W czasie, gdy dzieci będą uczestniczyły w warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć film ,,Najlepszy’’  w reżyserii Łukasza Palkowskiego. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.Dzieciaki w Centrum
26 listopada, godz. 14.00

Godz. 14.00 – film familijny ,,Gang Wiewióra 2’’
Godz. 15.45 - warsztaty filmowe dla dzieci
Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Najlepszy’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 20 listopada)

 

REKLAMA:
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Relacje

Odwiedź również