Dzieciaki w Centrum już 17 grudnia. To będzie świąteczna odsłona ulubionego projektu starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy.


Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Świąteczna odsłona projektu odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą uroczy, wzruszający i zabawny film animowany ,,Pierwsza gwiazdka’’. To historia osiołka, owieczki, gołębia, zabawnych wielbłądów i innych ekscentrycznych zwierząt, które podążają za gwiazdą i staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o świętach Bożego Narodzenia. To idealny, rodzinny film na przedświąteczny czas.Po ,,Pierwszej gwiazdce’’ dzieci udadzą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Nie zabraknie rozmów o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Możemy już zdradzić, że dzieciaki będą wykonywać własnoręcznie świąteczne cudeńka. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W tym czasie rodzice wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy ich na romantyczną komedię ,,I tak cię kocham’’. To oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych.Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 11 grudnia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum
17 grudnia 2017, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Pierwsza gwiazdka’’
Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci
Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,I tak cię kocham’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 11 grudnia)
 
 

REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również