Kino Dojrzałego Widza zaprasza na spotkanie z Robertem Glińskim i przedpremierowy pokaz filmu „Czuwaj” w kinie studyjnym CENTRUM 22 marca.

Robert Gliński jest reżyserem kilkudziesięciu filmów fabularnych i dokumentalnych, scenarzystą i producentem. Był wykładowcą na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi i rektorem tej uczelni. Był też dyrektorem Teatru Powszechnego w Warszawie. W czerwcu do kin trafi jego najnowszy film „Czuwaj”. To obraz pokazujący, jak łatwo dorosły może manipulować dziećmi i jak łatwo sam może dać ponieść się emocjom, doprowadzając do tragedii.

Na wspólnym obozie harcerskim przebywają harcerze i chłopcy z poprawczaka. Wybuchają między nimi konflikty, czasem bardzo silne. Jeden z harcerzy ginie. Oboźny Jacek nie ufa policji, która uznaje, że to był nieszczęśliwy wypadek. Sam wierzy w świat oparty na krystalicznym podziale na zło i dobro. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Wkrótce okazuje się, że i ono prowadzi go na manowce, gorzej – doprowadza do kolejnej tragedii.

Kino Dojrzałego Widza, Akademia Filmowa Otwórz Oczy! I Koniński Dom Kultury zapraszają na spotkanie z Robertem Glińskim i przedpremierowy pokaz filmu „Czuwaj” w kinie studyjnym CENTRUM 22 marca o godz. 15.30. Bilety po 13 i 15 zł.

REKLAMA:
Szkoła kochanków

Relacje

Odwiedź również