Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają… Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie z National Theatre w Londynie ,,Piotruś Pan’’. W Kinie Centrum 3 czerwca o 14.00. W tak ważny dzień nie zabraknie słodkiej niespodzianki dla najmłodszych. 

Gdy Piotruś Pan, przywódca Zgubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwa piratka Kapitan Hak już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Feeria magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.

Spektakl powstał na podstawie sztuki powieściopisarza i dramaturga Sir Jamesa Matthew Barrie’go. Ten szkocki baronet w 1904 roku wystawił sztukę „Peter Pan” („Piotruś Pan, czyli o chłopcu, który nie chciał dorosnąć”), a w 1911 na jej kanwie napisał powieść pod tytułem „Peter Pan and Wendy”, w Polsce znana jako „Przygody Piotrusia Pana”. Spektakl powstał w koprodukcji National Theatre i Bristol Old Vic. Wyreżyserowała go Sally Cookson, której inscenizację „Jane Eyre” oglądaliśmy w cyklu National Theatre Live.

Przedstawienie dla dzieci z lektorem. Czas trwania około 3 godzin z jedną przerwą.

Piotruś Pan - z lektorem
3 czerwca (niedziela), godz. 14.00
Bilety: 20 zł

REKLAMA:
Piotrus Pan

Relacje

Odwiedź również