Z myślą o najmłodszych Kino Centrum w KDK, należące do prestiżowej sieci kin Europa Cinemas, przygotowało filmową ofertę na 7 i 9 maja. To będą filmy duńskie, niemieckie, włoskie i holenderskie. Wszystkie o dziecięcych marzeniach i dziecięcych (nie tylko) problemach.   

 
Na 7 maja Kino Centrum proponuje dwa tytuły:

Godz. 8.30 
„Superagentka”
to film, w którym 10-letnia Agathe-Christine chce być detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży.  

Godz. 10.30 
„Offline”
tozderzenie realu z grą komputerową.  NastoletniJan większość czasu spędza w grze komputerowej jako Fenris, dzielny wojownik, bohater gry komputerowej. Gdy przygotowuje się do Ragnaröku, wielkiego turnieju w sieci, traci dostęp do gry. By odzyskać swoją cyfrową tożsamość, musi stawić czoła wyzwaniom w realnym świecie.
 
CENTRUM 9 maja też zapowiada dwa filmy:
Godz. 8.30
„Małpia afera”
to film o Wimie, który ma 10 lat i marzy, by chodzić do szkoły. Niestety, mieszka w sierocińcu, którego właścicielka zmusza dzieci do pracy w fabryce. Postanawia jednak spełnić swoje marzenie i wyrusza w nieznane. Na szczęście nie sam, a… w małpim towarzystwie.

Godz. 10.30
„Niewidzialny chłopiec”.
Michele ma 13 lat i mieszka z matką w małym miasteczku. W szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy.  Pragnie tylko aby zauważyła go Stella, w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny.

Bilety w cenie 5 zł. Szczegółowe opisy filmów znajdziecie państwo w zakładce KINO/Europejska wiosna https://bit.ly/2HjpJPl
Zapisy grup zorganizowanych przyjmuje kino Centrum tel: 63 211 31 30, w. 21

 
REKLAMA:
Rewia

Relacje

Odwiedź również