Koniński Dom Kultury i Krakowski Impresariat Artystyczny Rondo zapraszają dzieci na spektakl ,,Kufer Świętego Mikołaja” 5 grudnia o godz. 9.00 oraz 11.00.


,,Kufer Świętego Mikołaja” to spektakl o przygodach dzieci, które w oczekiwaniu na wizytę Mikołaja opowiadają sobie niezwykłe historie. Scenariusz powstał w oparciu o sceny ze znanych i lubianych przez dzieci klasycznych bajek, pełnych prezentów, świątecznego nastroju, marzeń i radości. A piękna scenografia, kostiumy, rekwizyty i oprawa muzyczna, tworzą wyjątkowy klimat przedstawienia.

Jak to w świątecznym przedstawieniu, nie zabraknie Mikołaja, który ma pełne ręce pracy: czytanie listów od dzieci, pakowanie prezentów, przygotowywanie sań i reniferów. Oczywiście poczciwy Święty Mikołaj nie robi tego wszystkiego sam. W jego domu w Laponii mieszkają skrzaty i aniołki, które pomagają mu w świątecznych obowiązkach. Kufer Świętego Mikołaja wypełniają marzenia dzieci i cudowne opowieści…

UWAGA! Jest możliwość przygotowania upominków mikołajkowych, które po spektaklu wręczy Święty Mikołaj.
 
Kufer Świętego Mikołaja
5 grudnia, środa, godz. 9.00 i 11.00
Spektakl trwa około 60 minut
Bilety: 12 zł (zamówienia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 63 211 31 33)

REKLAMA:
Mala czarownica
7 uczuc

Relacje

Odwiedź również