Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających do 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2019 odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca. Zapraszamy do zapoznania się z programem kwalifikacji oraz kolejnością przesłuchań.  

Program Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających KONIN 2019
 
28.02.2019 – czwartek
 
od godz. 7.30 – przyjazd uczestników do Konina, Biuro Organizacyjne: Koniński Dom Kultury, plac Niepodległości 1, próby akustyczne i przesłuchania konkursowe – sala widowiskowa                                 
8.00-9.20 – próba akustyczna (kategoria wiekowa: 12-13 lat) 
9.30-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 12-13 lat) kolejność od 1-56
15.00-19.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 12-13 lat) kolejność od 57
 
1.03.2019 – piątek
           
8.00-9.20 – próba akustyczna (kategoria wiekowa: 9-11 lat) 
9.30-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 9-11 lat) kolejność od 1-65 
15.00-17.50 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 9-11 lat) kolejność od 66 
18.00-19.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat) kolejność od 1-18 
20.00-21.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat) kolejność od 19-35
 
2.03.2019 – sobota

7.30-8.50 – próba akustyczna (kategoria wiekowa: 14-16 lat) 
9.00-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat) kolejność od 36-96 
15.00-19.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat) kolejność od 97-150 
20.00-21.15 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat)kolejność od 151       
 
3.03.2019 – niedziela
 
7.30-8.50 – próba akustyczna (kategoria: zespoły wokalne, kategoria wiekowa: do 8 lat) 
9.00-11.20 – przesłuchania konkursowe (kategoria: zespół wokalny do 12 lat) (kategoria: zespół wokalny 13-16 lat)
11.30-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: do 8 lat)
 
 
40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca - Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających
28 lutego-3 marca 2019  


KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

Czwartek
28 lutego 2019 r.

 
Kategoria wiekowa:
12-13 lat

 
1. AMELIA CIERPIAŁ (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 31 w Częstochowie
 
2. STANISŁAW SZYMAŃSKI (13 lat)
Spark Academy-Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Poznaniu
 
3. OLIVIA BANASZAKOVA (12 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
4. SZYMON BRONISZEWSKI (13 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kleczewie
 
5. LENA NIEWIADA (12 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance i Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
6. NINA BAKAJ (12 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kostrzynie
 
7. ROKSANA BŁASZAK (13 lat)
Szkoła Wokalna „Media Studio” w Inowrocławiu
 
8. KAROLINA OMELCHENKO (13 lat)
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Poznaniu
 
9. WERONIKA PLUSKOTA (13 lat)
Krzywy Las
 
10. MONIKA KRAJEWSKA (13 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
 
11. ALICJA GÓRZYŃSKA (12 lat)
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi
 
12. MARIA KOCH (13 lat)
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi
 
13. JULIA SAWICKA (13 lat)
Nowodworski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim
 
14. MARCELINA FURMANIAK (13 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
15. AMELIA RUMIŃSKA (12 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
16. AMELIA KURANTOWICZ (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
17. MARIA CZERNIEJEWSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie
 
18. ZUZANNA RAJMAN (13 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
19. MAJA GRZELKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa w Malanowie
 
20. NIKOLA KAWAŁA (12 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
21. EMILIA KASPRZAK (13 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
22. SANDRA MICHALAK (12 lat)
Zespół Szkół w Chociczy
 
23. AMELIA KACZMARCZYK (13 lat)
Vocalmania - Studium Wokalne Marceliny Woźnej w Otwocku
 
24. ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
25. DUET: Artur Droś i Klaudia Kutyba (10, 12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
26. AURELIA DURAJ (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
27. ALICJA HORDYJ (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca F w Bielawie
 
28. SARA MAJCHRZAK (13 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
29. KAROLINA MIKOŁAJCZAK (12 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
30. AGATA KUBIAK (13 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
31. MAJA SMOLIŃSKA (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
32. BARBARA ZAWROTNIAK (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
33. KLAUDIA KUTYBA (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
34. NATALIA KUBIAK (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
35. ANIELA NOWACKA (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
36. ANNA DANIELUK (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
37. ERYK WASZCZUK (13 lat)
Międzyrzec Podlaski
 
38. WIKTORIA GRYLEWICZ (13 lat)
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe ,,Z Edukacją w Przyszłość” w Orchowie
 
39. WERONIKA MICHALSKA (13 lat)
Prywatna Szkółka Muzyczna „Kontrapunkt” w Mogilnie
 
40. KARINA SKWARCZYŃSKA (13 lat)
Porąbka
 
41. WIKTORIA DOŁŻONEK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
 
42. GABRIELA GARBOWSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
 
43. ZUZANNA DUDEK (13 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
44. MAYA ZYSKOWSKA (12 lat)
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Jana Sebastiana Bacha „Partita” w Grajewie
 
45. DUET: Karina Skwarczyńska i Jagoda Rataj (13 lat)
Porąbka
 
46. SWIETŁANA BOGUSKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
47. WIKTORIA MUSZYŃSKA (13 lat)
Fundacja Centrum Sztuki Integracja w Lesznie
 
48. MONIKA KUKAWKA (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
49. KATARZYNA TADEUSZ (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
50. STASIEK KUKULSKI (12 lat)
Warszawa
 
51. ZUZANNA MAGDZIARZ (13 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
52. CORNELIA ANDRZEJAK (12 lat)
Szkoła Artystyczna FortePiano w Stawiszynie
 
53. OLIWIA STOBIECKA (12 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej Brzeźnicy
 
54. NATALIA KOSMOWSKA (12 lat)
Piotr Markowski VOCAL Studio w Opatkowicach
 
55. NELA ZAWADZKA (12 lat)
Węgrów
 
56. KORNELIA CIEŚLEWICZ (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie
 
Przerwa
c.d. 12-13 lat
 
57. DUET: Julia Bigielis, Sebastian Walento (11, 12 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
58. MAJA KAŁĘKA (12 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
59. ZUZA SZLACHETKA (13 lat)
Kraków
 
60. DUET: Maja Młodzińska i Zofia Wrzosek (12 lat)
Centrum Artystyczne „Scena” w Warszawie
 
61. SEBASTIAN WALENTO (12 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
62. JAGODA RATAJ (13 lat)
Szkoła Podstawowa im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
 
63. MARIA IWASZKIEWICZ (12 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
64. ALEKSANDRA ORŁOWSKA (13 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
65. KALINA KUSTERSKA (13 lat)
Jędrzychów
 
66. JAKUB ROGALA (12 lat)
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach
 
67. ALEKSANDRA KĘDRA (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Humniskach
 
68. ARETA PAWLICKA (13 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
69. WIKTORIA MIKOŁAJCZYK (13 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
70. NATASZA KOPCZYŃSKA (13 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
71. JULIA PŁOCHARCZYK (13 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
72. NIKOLA WĄDOŁOWSKA (12 lat)
Szkoła Dźwięków VOC w Białymstoku
 
73. LENA TUŹNIK (12 lat)
Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
 
74. WIKTORIA PRZĘCZEK (12 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
75. NATALIA TYLEK (12 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
76. MAGDALENA PAJĄK (13 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
77. DUET: Maja Majchrzak i Miłosz Majchrzak (13, 12 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
78. ALEKSANDER KLEMBALSKI (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
79. KACPER KITA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
80. ANASTAZJA ADASZAK (13 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
81. ADAM SKALSKI (12 lat)
Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze
 
82. DUET: Lena Klembalska i Aleksander Klembalski (9, 12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
83. PAULA BISKUP (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
 
84. KAROLINA DAWID (12 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Warszawie
 
85. ZUZANNA GUDER (13 lat)
Syców
 
86. NATALIA LEWANDOWSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
87. GABRIELA BORYS (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
88. SZYMON WYPYCH (12 LAT)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
89. OLIWIA PAŁASZ (12 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
90. NICOLA SZYMAŃSKA (12 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
91. AXEL DROP (12 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
92. KINGA WOŁOSZYN (13 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
93. GABRIELA KALINOWSKA (12 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
94. WERONIKA ZIEMLEWSKA (13 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
95. MARTYNA BĄKOWSKA (13 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
96. GABRIELA SMUTEK (12 lat)
Szkoła Muzyczna I stopnia w Myszkowie
 
97. ANNA RZEWUSKA (12 lat)
Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
 
98. SANDRA WAWER (12 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie
 
99. DOMINIKA SZPITALAK (13 lat)
Klub Wokalisty przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach
 
100. MARIA PRZYBYLSKA (13 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
101. JULIA RĄCZKA (13 lat)
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije” w Kozach
 
102. WŁADYSŁAW BIELECKI (13 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
103. ROZALIA WIKTORIA PIĄTKOWSKA (12 lat)
Zbiersk
 
104. MICHAŁ POLICHT (13 lat)
Szkoła Podstawowa im. 11 listopada w Żółwinie
 
105. MARYSIA POLAK (13 lat)
Fundacja Centrum Sztuki Integracja w Lesznie
 
106. MATEUSZ TARKOWSKI (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
107. MAJA MŁODZIŃSKA (12 LAT)
Centrum Artystyczne „Scena” w Warszawie
 
108. LILIANA GRZESIAK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile
 
Piątek
1 marca 2019 r
.
 
Kategoria wiekowa:
9-11 lat

 
1. ZUZANNA TALKOWSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach
 
2. MARTYNA RASZ (11 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
3. LIDIA MACIASZCZYK (10 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
4. MAJA ŻYLIŃSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
 
5. WIKTOR JABŁOŃSKI (11 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie
 
6. MAJA BARTCZAK (9 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kleczewie
 
7. NEL CYPS ALBO ZYPS (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
8. ZUZANNA WADECKA (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
9. AMELIA BOCIAN (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
10. DAWID DZIEDZIC (9 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
11. JULIA BIGIELIS (11 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
12. MATYLDA WISZNIEWSKA (10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
13. MAJA GOLAŃSKA (9 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
14. GABRYSIA MARSZAŁ (11 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
15. KAMIL MARSZAŁ (11 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
16. WERONIKA NIEMIR (9 lat)
Poznań
 
17. DOMINIKA BEDNAREK (11 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance i Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
18. MILENA DYLA (9 lat)
Centrum Kultury w Sycowie
 
19. ANDRZEJ BOGUSZEWSKI (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku
 
20. ELIZA XERXA (11 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie
 
21. ZOFIA MĄCZKOWSKA (9 lat)
Akademia Muzyki w Kurzętniku
 
22. ALEKSANDRA KWIATKOWSKA (9 lat)
Akademia Muzyki w Kurzętniku
 
23. VANESSA SZANTER (11 lat)
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Music Intro” w Głogowie
 
24. MARLENA MŁYŃSKA (9 lat)
Kobierzycki Ośrodek Kultury w Kobierzycach
 
25. MARTA GOŁĘBIOWSKA (10 lat)
Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu
 
26. AMELIA AUGUŚCIŃSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
27. EMILIA MAĆKIEWICZ (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
28. MAJA RYBSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
29. LIDIA DURMOWICZ (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
30. JULIA NOWICKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
31. KAROLINA MAĆKIEWICZ (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie
 
32. MARIA SZEWCZYŃSKA (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie
 
33. LENA WITKOWSKA (11 lat)
Słupca
 
34. MAJA BIERNAT (11 lat)
Gmina Kórnik
 
35. ANNA WIELEŃSKA (11 lat)
Akademia Młodych Talentów „Małe Skrzypeczki” w Kielcach
 
36. SARA EGWU-JAMES (11 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
37. DOMINIKA GŁĄB (11 lat)
Wrocławska Pracownia Wokalna we Wrocławiu
 
38. NIKOLA KŁOSOWSKA (10 lat)
Centrum Artystyczne Scena w Warszawie
 
39. GABRIELA ZALEWSKA (10 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
40. ADA JAREK (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
 
41. AMELIA GRZELACZYK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
 
42. ANGELIKA JANEK (11 lat)
Kostrzyn
 
43. JOANNA ŁUCZAK (9 lat)
Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie
 
44. JULIA CZAPIEWSKA (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
45. HANNA KORCZYŃSKA (10 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
46. ANTONINA FALKOWSKA (10 lat)
Akademia Dźwięku w Ciechanowie
 
47. KAJA GRZELAK (10 lat)
Akademia Dźwięku w Ciechanowie
 
48. ANIA LISIECKA (10 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
49. TOSIA KACZYŃSKA (10 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
50. ZOSIA LISIECKA (10 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
51. ANTONI MARZEC (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
52. LENA KLEMBALSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
53. SEBASTIAN MROCZEK (10 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
54. DUET: Ania Lisiecka i Zosia Lisiecka (10 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
55. PIOTR KLIMA (10 lat)
Katowice
 
56. ANTONINA ZOMMER (10 lat)
Miejski Do Kultury w Turku
 
57. NICOLA ŻELICHOWSKA (11 lat)
Akademia Rozwoju Talentów w Świdnicy
 
58. JAKUB CIEPLAK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
 
59. HANNA WŁODARCZYK (10 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
60. PAWEŁ MADZIA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
 
61. BARTŁOMIEJ KUTYBA (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
62. FILIP BAJRON (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
63. HANNA BŁACHUT (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
64. ANNA BORUSZKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
65. LILIANNA RYDEL (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
 
Przerwa
c.d. 9-11 lat
 
66. ARIENA WIKTORSKA (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
67. DUET: Artur Droś i Filip Bajron (10, 11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
68. IZA KUBIAK (9 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
69. JULIA MARKOWSKA (11 lat)
Suwalski Ośrodek Kultury w Suwałkach
 
70. ANTONINA IGLIKOWSKA (10 lat)
Miejski Dom Kultury w Turku
 
71. LAURA BOGUSKA (10 lat)
Elbląg
 
72. RÓŻA FELUSIAK (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
73. ARTUR DROŚ (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
74. ZUZANNA KUZIORA (11 lat)
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Akademia Dźwięku” w Stalowej Woli
 
75. ZUZANNA GÓRECKA (11 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
76. ANTEK ŁYSKAWA (10 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
77. KORNELIA SADOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
78. MICHALINA BUKOWSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
79. CARMEN KOSTAŃSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
80. RÓŻA SAWICZ (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
81. DUET: Zuzanna Juszczak i Michał Hryciuk (11 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
82. SZYMON LUBICKI (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
83. HANIA FRYSIAK (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
84. BLANKA MAŁOLEPSZA (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
85. ZUZANNA JUSZCZAK (11 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
86. NIKOLA FIEDOR (11 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
87. DUET: Róża Sawicz i Szymon Lubicki (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
88. JULIA KORYTKOWSKA (10 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
89. ANNA GAUTADOTTIR (10 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
90. GABRIELA PIOTROWSKA (11 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
91. NATALIA WAGASEWICZ (11 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
92. ZUZANNA WSZĘDYBYŁ (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
„RAINBOW”
 
93. JOANNA DOMURAD (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
94. TYTUS MAJEWSKI (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
95. WIKTORIA SERAFIN (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
96. ALICJA KOWALIK (9 lat)
Akademia Rozwoju Talentów w Świdnicy
 
97. MICHALINA RYBACKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
98. MAŁGORZATA WIERZBOWSKA (11 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
99. MARIANNA JÓZEFINA PIĄTKOWSKA (9 lat)
Zbiersk
 
100. EMILIA MAMAK (10 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie
  
101. MAJA MAZUREK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie
 
102. POLA GĄGAŁA (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
 
103. ZUZANNA BURZYŃSKA (10 lat)
Mogilno
 
104. ELŻBIETA SZTUKOWSKA (9 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
105. MARTA MAJCHRZAK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie
 
 
Przerwa
 
Kategoria wiekowa:
14-16 lat

 
1. OLIWIA TRACZYK (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie
 
2. NATALIA KŁOSIŃSKA (14 lat)
Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA w Łodzi
 
3. WIKTOR ANDRYSIAK (15 lat)
Katowice
 
4. JULIA GALIN (15 lat)
Luboń
 
5. EMILIA RYCERZ (15 lat)
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży
 
6. MARTYNA MAJCHRZAK (14 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
7. MARTYNA STAWSKA (15 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
8. WERONIKA BAJDALSKA (14 lat)
Studio Wokalno-Artystyczne „Vocal Secrets Mind” Marka Stawińskiego w Toruniu
 
9. MARTYNA KACZMAREK-ROGACZ (14 lat)
Nowy Tomyśl
 
10. NATALIA AMBROSIEWICZ (15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
11. JAKUB WALENDYKIEWICZ (15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
12. GABRIELA ŁAZARSKA (14 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
13. AMELIA KOWALKOWSKA (15 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
 
14. SONJA SADOWSKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
15. ANNA KUGEL (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
16. SYLWIA BATÓG (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
17. BARBARA GIERASIMOWICZ (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
18. JULIA BLANK (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
  
Przerwa
 
c.d. 14-16 lat
 
19. KINGA KASPRZYK (14 lat)
Gmina Klucze
 
20. FILIP SZNURA (14 lat)
Gmina Kórnik
 
21. NATALIA PRZEKORACKA (15 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
22. JULIA GĄSKA (15 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
23. ALEKSANDRA KĘDZIA (15 lat)
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi
 
24. GABRIELA FIEDOROW (15 lat)
Prywatna Szkoła Podstawowa w Biedrusku
 
25. ALEKSANDRA ULKOWSKA (14 lat)
Centrum Kultury w Sycowie
 
26. WERONIKA NOWACKA (15 lat)
Filia Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli
 
27. NIKODEM TURKIEWICZ (14 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
  
28. JULIA WASIELEWSKA (16 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
29. KINGA ŻELICHOWSKA (15 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
30. WIKTORIA STASIAK (15 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
31. MAJA KOWALSKA (14 lat)
Stawiszyn
 
32. ANNA ZARYCKA (14 lat)
Odolanowski Dom Kultury w Odolanowie
 
33. HANNA HARASNA (14 lat)
Szkoła Podstawowa w Malanowie
 
34. AMELIA KŁANIECKA (16 lat)
Słupca
 
35. MICHALINA CHMIELEWSKA (14 lat)
Konin
 
 
Sobota
2 marca 2019 r.

 
Kategoria wiekowa:
14-16 lat

 
36. JUSTYNA SITAREK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
37. IDA SZEBLA (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
38. MAŁGORZATA PIETRYNIAK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
39. AGNIESZKA LETNIOWSKA (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
40. ALICJA CZAJKOWSKA (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
41. ALICJA KOCHAŃSKA (16 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
42. JULIA BELTER (14 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
43. EWELINA JAŚNIAK (15 lat)
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
44. JULIA WÓJCIK (16 lat)
Fundacja Rozwoju Artystycznego „Fabryka Muzyki” w Gorzowie Śląskim
 
45. WIKTORIA ANKOWSKA (15 lat)
Akademia Muzyki w Kurzętniku
 
46. ALICJA PAKUŁA (15 lat)
Wrocław
 
47. AGATA BRANDENBURGER (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury ,,Iskra” w Pile
 
48. BERNARD LEWANDOWSKI (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
49. JOANNA WOJDA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
50. AMELIA ZDUŃCZYK (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
51. WIKTORIA ŻUKOWSKA (14 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
52. ALEKSANDRA PASTOR (14 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
53. ULA ZUBEK (15 lat)
Warszawa
 
54. KAROLINA NAJDEK (14 lat)
Młodzieżowy Domu Kultury w Lubinie
 
55. WIKTORIA SZYDŁOWSKA (14 lat)
Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
 
56. JULIA RADKIEWICZ (16 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
57. WIKTORIA ZATORSKA (14 lat)
Prywatna Szkoła Emisji Głosu „Voice Complete” w Poznaniu
 
58. MARIA SAWICKA (16 lat)
Hajnowski Dom Kultury w Hajnówce
 
59. SARA LEWANDOWSKA (15 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
60. GABRIELA KURZAC (16 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
61. NATALIA KAWSZYN (15 lat)
Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku
 
62. WERONIKA SUSZEK (15 lat)
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach
 
63. OLIWIA ŁUKOMSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
64. WIKTORIA GAWRON (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
65. JULIA SŁONECKA (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
66. DUET: Sonja Sadowska i Anna Kugel (14, 16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
67. JAKUB RAJMAN (16 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
68. KINGA CZARNUCH (15 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Łasinie
 
69. DARIA DOMITRZ (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
 
70. MARTYNA JANEK (14 lat)
Kostrzyn
 
71. MARTYNA MARSZAŁEK (15 lat)
Niepubliczna Szkoła Muzyczna „Art-Music” w Ostrowitem
 
72. ZUZANNA PASIOWIEC (14 lat)
Jasielski Dom Kultury w Jaśle
 
73. WIKTORIA GNOT (14 lat)
Gmina Mogilany
 
74. NORBERT WRONKA (16 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
75. KAMILA TYLEK (15 lat)
Włosań
 
76. JULIA BOROWIK (15 lat)
Szkoła Dźwięków VOC w Białymstoku
 
77. IZABELA BECZEK (15 lat)
Musica Universalis Kamil Żurawski w Strzyżewie
 
78. PATRYCJA WIŚNIEWSKA (16 lat)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku
 
79. MAJA CĘDROWICZ (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
80. ZUZANNA ZŁOTNICKA (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
81. DUET: Alicja Czajkowska i Justyna Sitarek (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
82. TATIANA ZAWROTNIAK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
83. AMELIA PALUSZAK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
84. NADIA KAMECKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
85. ZOSIA ZELONKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
86. KLARA KWIECIEŃ (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
87. REMIGIUSZ JANICKI (15 lat)
Józefów k/Otwocka
 
88. NATALIA MINKINA (16 lat)
Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
 
89. URSZULA DOROSZ (15 lat)
Centrum Artystyczne Scena w Warszawie
 
90. KLAUDIA TOMCZYK (15 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
91. NATALIA WITWICKA (16 lat)
Lubin
 
92. OSKAR BRZOSTOWSKI (15 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
 
93. EMILIA SENTKOWSKA (14 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
94. DUET: Julia Ganc i Oliwia Stanisławska (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
 
95. WIKTORIA BARANIAK (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
 
96. ESTERA KMIECIK (15 lat)
Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
 
 
Przerwa
c.d. 14-16
 
97. WIKTORIA ZWOLIŃSKA (15 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
98. GABRYSIA JELEŃ (15 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
99. NATALIA OCHMAŃSKA (14 lat)
Kłobuck
 
100. KLAUDIA ŁACKA (14 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
101. ZUZA LIETZ (15 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Warszawie
 
102. MARTA SZOSTAK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
103. MICHALINA JÓZEFOWICZ (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
104. DUET: Julia Konopko i Zosia Zelonka (16, 14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
105. DARIA KOMOŃ (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
106. WIKTORIA SMOLEŃSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
107. ZUZANNA MROZIK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
108. JULIA KONOPKO (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
109. DUET: Michalina Józefowicz i Klara Kwiecień (15, 16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
110. KAMIL KILIAN (15 lat)
Gracze
 
111. EWELINA WOŹNIAK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
112. DUET: Aleksandra Brzuszkiewicz i Mateusz Subocz (13, 14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
113. MARTYNA ĆWIK (15 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
114. OLIWA DĄBROWSKA (16 lat)
Gimnazjum w Rojewie
 
115. DUET: Ida Szebla i Ewelina Woźniak (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
116. NIKOLA LEWANDOWSKA (15 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku
 
117. MATEUSZ SUBOCZ (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
118. ALEKSANDRA PŁATEK (15 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
119. ADRIANNA WŁODARCZYK (14 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
120. PIOTR NOWAK (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
121. DOMINIKA POPEK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
122. EMILIA ANDRZEJEWSKA (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
123. DARIA FLEŚMAN (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
124. AMELIA RYDZYŃSKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
125. ANNA KOWALEWSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
126. IGA BRZEZIŃSKA (16 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
127. KINGA JUSZCZAK (14 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
128. ZUZANNA POLAŃSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
129. MIKOŁAJ KURTAS (15 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
130. MARTA MARKIEWICZ (15 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
131. DARIA ZAJĄC (15 lat)
Szczecin
 
132. IGA LEWANDOWSKA (15 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
133. MAGDALENA LESZCZYŃSKA (14 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
134. JULIA MAZURKIEWICZ (15 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie
 
135. MICHAŁ SŁOBODZIAN (14 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
136. MARTYNA MOCZYŃSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
137. GABRIELA WSZĘDYBYŁ (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
138. ALEKSANDRA HOFFMANN (16 lat)
Warszawa
 
139. OLIWIA WALICKA (14 lat)
Akademia Rozwoju Talentów w Świdnicy
 
140. DUET: Amelia Zduńczyk i Julia Blank (16, 14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
141. NATALIA PAWLIKOWSKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
142. DUET: Zuzanna Wadecka i Bernard Lewandowski (10, 16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
143. MAJA NOWICKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
144. ALICJA ARMATA (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
145. PATRYCJA SUJECKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
146. LIDIA WIŚNIEWSKA (16 lat)
SingTime w Luboniu
 
147. JULIA JASKOWSKA (14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
148. VANESSA SIWY (15 lat)
Klub Wokalisty przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach
 
149. DUET: Alicja Armata i Natalia Pawlikowska (16, 15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
150. NATALIA ASMAN (14 lat)
Klub Wokalisty przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach
 
 
 
Przerwa
c.d. 14-16
 
151. DUET: Kinga Wołoszyn i Julia Jaskowska (13, 14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
152. ANNA PRAŁAT (14 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
153. KAROLINA SZKIŁĄDŹ (16 lat)
Białousy
 
154. MATEUSZ CERAN (15 lat)
Marki
 
155. ALEKSANDRA BIELEWICZ (14 lat)
Dom Kultury Komorowice w Bielsku-Białej
 
156. EMILIA GRĄZIK (14 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
157. HANNA MASŁOCHA (14 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
158. DOMINIKA DĄBROWSKA (16 lat)
Studio Wokalne Patrycji Kunert w Olsztynie
 
159. OLIWIA PASIŃSKA (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku
 
160. HANIA SZTACHAŃSKA (14 lat)
Rokietnica
 
161. DIANA PRENTKA (15 lat)
Szamotuły
 
162. ALICJA DEICKA (16 lat)
Niepubliczna Szkoła Muzyczna „Camerata Vladislavia” w Aleksandrowie Kujawskim
 
163. MARIA KUPCZYK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
164. ALICJA BRĄSZEWSKA (14 lat)
Szkoła Muzyczna „Talent Studio” w Kaliszu
 
165. OLIWIA TOMCZYK (16 lat)
Chodzieski Dom Kultury w Chodzieży
 
 
 
Niedziela
3 marca 2019 r.
 
Kategoria:
zespół wokalny do 12 lat

 
1. Studio Piosenki MUZOL
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
2. KAGATI
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
3. BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

4. FAMA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
5. MAŁA A VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
 
6. Dziecięcy Chórek PINOKIO
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
 
7. RABAN
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
8. SZALONE MAŁOLATY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
9. BAŁAGAN
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
10. TONIKA
Akademia Młodych Talentów „Małe Skrzypeczki” w Kielcach
 
11. SZALONE MAŁOLATY
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
12. LALALA
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach
 
13. ASMini
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
14. SZALONE MAŁOLATKI
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
15. AKOLADA
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
16. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
  
 
Kategoria:
zespół wokalny  13-16 lat

 
1. Zespół wokalno-instrumentalny ELEVEN
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
 
2. SZALONE
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
3. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
4. CZARY MARY
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
5. A’ VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

6. FAIRY TALE
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy
 
7. FARCIARY
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
8. FANABERIA
Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
 
9. HOKUS POKUS
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
10. METAMORFOZA
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu
 
11. ABRAKADABRA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
12. SZALONE
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
13. DayLight
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
14. SZALONE MAŁOLATY
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
15. GRANDA
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
16. ARABESKA2
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
17. ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
18. WŁÓCZYKIJE
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach

 
Kategoria wiekowa:
do 8 lat

 
1. LAURA BĄCZKIEWICZ (8 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
2. MARTYNA DRZEWIECKA (8 lat)
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu
 
3. ALEKSANDRA ZIEMNIAK (5 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
4. KINGA ZIEMNIAK (7 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
5. OLIWIA GOLAŃSKA (5 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
6. HANIA STOBIECKA (6 lat)
Studio Piosenki Marleny Labocha w Zawierciu
 
7. LILIANNA MAŁEK (6 lat)
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe ,,Z Edukacją w Przyszłość” w Orchowie
 
8. JULIA KŁOSOWSKA (8 lat)
Akademia Muzyki w Kurzętniku
 
9. JAGODA PROKOP (7 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku
 
10. MATYLDA OLUWOLE (7 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
11. ALEKSANDRA WALISZEWSKA (8 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
12. AMELIA BURZYŃSKA (8 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
13. ALICJA ZIELIŃSKA (8 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
14. AMELIA LEWANDOWSKA (7 lat)
Przedszkole Publiczne w Czernikowie
 
15. LARISA GRAMS (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” w Pile
 
16. ALEKSANDRA KOPIJ (8 lat)
Wrocław
 
17. MACIUŚ KAROLCZAK (5 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
18. JULIAN ŁOJEK (4 lata)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
19. PAULINA KNAPIK (7 lat)
Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie
 
20. DUET: Antoś Znojek i Karolek Czubała (5 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
21. ZUZANANA STARZYŃSKA (8 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
22. KONSTANCJA BIALIK (8 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
23. MARYSIA KURZYDLAK (8 lat)
Centrum Edukacji Artystycznej „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
24. DOMINIK RAJMAN (8 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
25. EWELINA STRZĄDAŁA (4 lata)
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
 
26. MILENA LICZBIŃSKA (8 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie
 
27. KASIA KACZYŃSKA (6 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
28. ZUZANNA KRECHOWIECKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
29. MAŁGORZATA DANIELAK (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
30. IDA RYDEL (7 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
31. MICHALINA CEDRO (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
32. OLIWIA KOZYRA (8 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
33. EMILIA WRZESZCZ (8 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
34. GABRIELA SZYMCZAK (8 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
35. ALICJA SIENKIEWICZ (5 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
36. MARIANNA MOSINGIEWICZ (7 lat)
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „WŁÓCZYKIJE” w Kozach
 
37. IGA BIEŁUSZKO (8 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
38. WŁADYSŁAW GĄGAŁA (6 lat)
Przedszkole Samorządowe nr 5 w Bełchatowie
 
39. HELENKA FRYSIAK (4 lata)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
40. MARTA FIBAKIEWICZ (7 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
41. LIDIA WITKOWSKA (8 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
42. NATALIA KUBIŚ-MROSZCZYK (8 lat)
Kolbuszowa
„JESTEM KOTEM”
 
43. ALICJA BARTNIK (6 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
44. GABRIELA BARTNIK (8 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
 
 
 
REKLAMA:
Kobiety Mafi 2
Corgi

Relacje

Odwiedź również