Kino pod gwiazdami czyli wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu przy dobrym filmie! Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają 26 lipca.
 

Mieszkańcy Konina i goście polubili tę formę wakacyjnej rozrywki. Seanse Kina pod gwiazdami co roku cieszą się sporą popularnością. Za nami już spotkania przy filmach ,,Alibi.com" (5 lipca) oraz ,,Magia w blasku księżyca" (12 lipca). Najbliższy seans Kina pod gwiazdami 26 lipca. Obejrzymy polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!". Ekran stanie na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Początek seansu o 22.00. Wstęp wolny!
 
Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.


REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również