Koncert Kasi Kowalskiej 13 października 2019 w Konińskim Domu Kultury! Wokalistka świętuje 25-lecie pracy artystycznej oraz promuje nową płytę ,,Aya”.


Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, kompozytorek i autorek tekstów na polskiej scenie muzycznej.
 
Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. W 2018 roku minęło 25 lat jej pracy artystycznej. Ponadto wokalistka wydała nowy album ,,Aya”, na który fani czekali 10 lat. Trasa koncertowa zorganizowana z okazji jubileuszu pracy artystycznej objęła kilkanaście miast w całym kraju, w tym Konin.
 
13 października w Konińskim Domu Kultury na pewno usłyszymy największe przeboje artystki: „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre” i wiele innych. Nie zabraknie też utworów z najnowszej płyty m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.
 
Z pewnością czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała w ciągu 25 lat artystycznej kariery.
 
Na koncert Kasi Kowalskiej z zespołem zapraszają Koniński Dom Kultury i Adria Art.
 
Kasia Kowalska z zespołem – 25-lecie
Koniński Dom Kultury
13 października, godz. 19.00
Bilety: 110 zł

REKLAMA:
polityka
Rambo

Relacje

Odwiedź również