Wyczekiwana przez młodszych i starszych widzów druga część niezwykłej historii o miłości i przywiązaniu przedpremierowo 29 września w Kinie Centrum! Zapraszamy na film ,,Był sobie pies 2”.
 

Pierwsza część filmu ,,Był sobie pies” z 2017 roku wzruszyła miliony widzów na całym świecie. To pięknie opowiedziana historia psa o imieniu Bailey, który przechodząc kolejne reinkarnacje zastanawia się nad sensem życia. Tym razem Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Na film ,,Był sobie pies 2” zapraszamy do Kina Centrum przedpremierowo w niedzielę, 29 września o 12.00 i o 14.00. Potem film będziemy grać od 4 października.  

REKLAMA:
polityka
Rambo

Relacje

Odwiedź również