Koniński Dom Kultury i IDEA ART zapraszają 13 marca 2020 na spektakl ,,Telewizja kłamie”. Gwarantujemy wybuchową mieszankę teatru i kabaretu.
 

Na scenie Konińskiego Domu Kultury wystąpią same gwiazdy! Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz. Pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop... oraz publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.

Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu, gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!
 
Spektakl ,,Telewizja kłamie”
13 marca 2020, godz. 20.00
Bilety: 90 i 100 zł.
 
Bilety do nabycia:
KUPBILECIK.PL
BILETYNA.PL
KONIŃSKI DOM KULTURY
Rezerwacje grupowe tel. 48 379 95 25 lub 519 770 303


REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również