Zapraszamy na spektakl ,,Prywatna klinika” w doborowej obsadzie! 23 listopada o godz. 17.00 w Konińskim Dom Kultury.
 

,,Prywatna klinika” to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę… Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie!

Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave’a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.
  
Obsada:
HARRIET -  Katarzyna Kołeczek /  Monika Fronczek
ANNA - Klaudia Halejcio
GORDON - Rafał Cieszyński / Andrzej Deskur / Michał Czernecki
ALEK - Tomasz Oświeciński
MAGDA - Alżbeta Lenska
MILDRED - Katarzyna Anzorge / Katarzyna Bujakiewicz
RYSZARD - Paweł Koślik / Wojciech Solarz
 
Spektakl ,,Prywatna klinika”
Koniński Dom Kultury
23 listopada, godz. 17.00
Bilety: 90 zł i 110 zł (do nabycia w kasie KDK, na www.kdkkonin.pl w zakładce ,,Kup bilet” oraz na www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl 
 

REKLAMA:
Baranek
1800 gram

Relacje

Odwiedź również