Trzy filmy, trzy sobotnie poranki i mnóstwo wspaniałych emocji! Zapraszamy do Dziecięcego Kina Europejskiego w Konińskim Domu Kultury. Dla wytrwałych będą nagrody!
 

Dziecięce Kino Europejskie to propozycja dla najmłodszych miłośników filmów. Przygotowaliśmy dla nich trzy tytuły opowiadające o przyjaźni, odwadze, fantastycznych przygodach i fascynujących podróżach. Projekt realizujemy wspólnie z siecią kin Europa Cinemas, a naszym celem jest promocja europejskiego kina wśród młodszych i starszych widzów.

Do Kina Centrum zapraszamy w trzy soboty: 26 października, 9 i 16 listopada, zawsze o 12.00.

26 października wyświetlimy film: ,,Magiczny dywan”. To opowieść o chłopcu, który mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Marzy, by zobaczyć wielki świat, czyli miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

9 listopada zapraszamy na film ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Sprawdźcie czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

16 listopada przygotowaliśmy film ,,Mój przyjaciel Ufik”. To historia małego Willego, który przez przypadek trafia na niezwykłą planetę, gdzie poznaje Ufika – niesfornego psotnika, z którym połączy go wielka przyjaźń i fantastyczna przygoda.
Dla młodych widzów przygotowaliśmy specjalne karty udziału w Dziecięcym Kinie Europejskim w Konińskim Domu Kultury. Za każdy obejrzany film będą otrzymywać pieczątkę. Trzy pieczątki oznaczają nagrodę! Zapraszamy!

Dziecięce Kino Europejskie
26 października, godz. 12.00 - ,,Magiczny dywan”, czas: 1 godz. 21 min
9 listopada, godz. 12.00 - ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”, czas: 1 godz. 26 min
16 listopada, godz. 12.00 - ,,Mój przyjaciel Ufik”, czas: 1 godz. 30 min. 

REKLAMA:
Baranek
1800 gram

Relacje

Odwiedź również