Koncert w wykonaniu artystów OperaLight, zabawa z DJ i pokaz laserowy – tak będzie wyglądała Noc Sylwestrowa w Koninie. Do wspólnego świętowania ostatniego dnia w roku 2019 i powitania Nowego Roku zaprasza Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski.

Już o godzinie 20.00 w hali Rondo rozpocznie się koncert „Operetka&Film-the best of”. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operetkowe oraz utwory filmowe wybitnych kompozytorów polskich i zagranicznych w wykonaniu dwóch sopranów: Bogumiły Dziel-Wawrowskiej i Katarzynie Laskowskiej – solistek śpiewających na wielu scenach w kraju i zagranicą oraz dwóch głosów męskich: Piotra Rafałko (tenor) i Robert Szpręgiela (baryton).
Artystom towarzyszyć będzie Słupska Orkiestra Sinfonia Baltica pod dyrekcją maestro Rubena Silvy. Na scenie pojawią się także tancerka Marta Robles i gitarzysta flamenco Arturo El Polaco. Na duduku zagra Kamil Radzimowski, jedyny w Polsce muzyk grający na instrumencie, który jest bardzo popularny na Bliskim Wschodzie. Całość poprowadzi Łukasz Lech.
Bilety na koncert kosztują 30 zł i będą do nabycia od 9 grudnia w Konińskim Domu Kultury.

Miłośników powitania Nowego Roku „pod chmurką” zapraszamy od godz. 23.30 na plac przed KDK. Będzie tam grał DJ. O północy życzenia mieszkańcom złoży Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, będzie pokaz laserowy i zabawa z DJ.
Organizatorzy: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, OperaLight.REKLAMA:
Sniezna paczka

Relacje

Odwiedź również