Koniński Dom Kultury i Kino Centrum organizują zimowe granie na ekranie! Przez dwa tygodnie ferii od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 12.00, młodzi widzowie będą mogli obejrzeć dobre filmy. Każdego dnia inny tytuł. Bilety 10 zł.


Repertuar, który przygotowaliśmy, ma pokazać dzieciom i młodzieży, że warto mieć marzenia i je spełniać, ale też trzeba dbać o przyjaźnie, bo w trudnych chwilach dobry przyjaciel jest niezastąpiony. Będą to opowieści o przyjaźni, miłości, budowaniu zaufania i walce o marzenia. Nie zabraknie wspaniałych przygód, tajemnic, wzruszeń i niebezpiecznych podróży, z których nasi bohaterowie będą jednak wychodzić obronną ręką.

Oprócz seansów kina feryjnego o godz. 12.00, zapraszamy również na filmy dla dzieci o godz. 14.00. W pierwszym tygodniu ferii będzie to film ,,Angry Birds 2”, a w drugim ,,Kraina lodu 2” oraz ,,Gang zwierzaków”.
 
27 stycznia, godz. 12.00 - Agent Kot
Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. Czas: 1 godz. 25 min.


 
28 stycznia, godz. 12.00 – Mia i biały lew
Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Czas: 1 godz. 38 min.


 
29 stycznia, godz. 12.00 - Wilk w owczej skórze 2
Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Czas: 1 godz. 25 min.


 
30 stycznia, godz. 12.00 – Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Czas: 1 godz. 24 min.


 
31 stycznia, godz. 12.00 – Manu. Bądź sobą!
Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Czas: 1 godz. 28 min.


 
3 lutego, godz. 12.00 – Lilianna Pędziwiatr
11-letnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki. Lilli przysięga, że ​​zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Czas: 1 godz. 40 min.


 
4 lutego, godz. 12.00 – Panda i banda
Pewien niedoświadczony bocian przynosi małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół – niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru. Czas: 1 godz. 30 min.


 
5 lutego, godz. 12.00 – Kacper i Emma szukają skarbu
Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej. Czas: 1 godz. 14 min.


 
6 lutego, godz. 12.00 – Mamy talent!
Grupa dzieciaków przemierza Norwegię, by wziąć udział w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Kierowcą, który ma dowieźć ich na festiwal ma być Martin - znany z talentu rajdowca, ale chłopcy nie wiedzą, że nie ma on prawa jazdy. Zespół wyrusza w szaloną podróż przez Norwegię. Ścigani przez rodziców i policję mają coraz mniej czasu aby zdążyć na festiwal i spełnić swe muzyczne marzenia. Czas: 1 godz. 34 min.


 
7 lutego, godz. 12.00 – Wyprawa Magellana

Wyprawa dookoła świata pod dowództwem Ferdynanda Magellana zakończyła się sukcesem, co jednak wydarzyło się w jej trakcie? Oto prawdziwa opowieść! Walka z żywiołem oceanu, rajskie wyspy, o których nie śniło się nikomu, nieznane plemiona, niespodziewana miłość oraz wielkie piękno i jeszcze większe niebezpieczeństwa, które czyhały na śmiałków w każdej sekundzie. Przed Wami najbardziej niesamowita wyprawa świata, która zmieniła kurs historii… na zawsze! Czas: 1 godz. 30 min.


 
Ferie w Kinie Centrum
27-31 stycznia, godz. 12.00
3-7 lutego, godz. 12.00
Codziennie inny film! Bilety 10 zł. 

REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również