Seniorzy już ósmy raz zaśpiewają dla mieszkańców Konina. Wyjątkowy i co roku wyczekiwany koncert ,,Seniorzy dla Miasta” odbędzie się w niedzielę, 9 lutego w Konińskim Domu Kultury.
 

 
Na dużej scenie wystąpią zespoły Jutrzenka, Tulipan, duet wokalny Ona i On działający przy Klubie Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zespół wokalny seniorów Dominium ze Sławska oraz zespół wokalny seniorów Fantazja reprezentujący Koniński Dom Kultury i pełniący rolę gospodarza imprezy. Podczas koncertu nie może zabraknąć ulubionej gawędziarki Janiny Bednarskiej z Sompolna, usłyszymy także muzyczne szlagiery w wykonaniu znanego konińskiego akordeonisty Zenona Kosmalskiego oraz twórczość literacką Józefa Mazurkiewicza miłośnika poezji, laureata wielu nagród w konkursach poetyckich. Na finał tradycyjnie wszyscy wykonawcy wspólnie wykonają piosenkę „Żegnajcie przyjaciele”.
 
Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa obrazów Józefa Mazurkiewicza, który zaprezentuje Konin w rysunkach i szkicach. Wernisaż odbędzie się w Strefie K 9 lutego o godz. 15.00, natomiast koncert ,,Seniorzy dla Miasta” rozpocznie się w sali widowiskowej o 16.00. Bilety na koncert kosztują 15 zł, można je kupić w kasie KDK.
 
Koncert ,,Seniorzy dla Miasta”
Koniński Dom Kultury
Niedziela, 9 lutego, godz. 16.00
Wystawa prac Józefa Mazurkiewicza – 9 lutego, godz. 15.00 w Strefie K


REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również