Tancerki z zespołu SPACE instruktorki Klaudii Dutkiewicz świetnie zaprezentowały się w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Tańca Nowoczesnego Mark`n`Move w Poznaniu (28 października).

7-letnia Magdalena Martynowicz z zespołu SPACE prowadzonego przez Klaudię Dutkiewicz zajęła I miejsce w kategorii solo disco do 7 lat (dzieci początkujące). Liwia Kasprzak zajęła III miejsce w kategorii Performing Art Improvisation solo do 11 lat. Liwia rywalizowała z 50 solistkami z całej Polski. W kategorii: inne formy tańca zespoły SPACE 1 (12-15 lat) oraz SPACE 2 (do 11 lat) zajęły 7 miejsca.

- Na zawody przyjechali tancerze z całej Polski, poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Tancerki z zespołu SPACE zaprezentowały się naprawdę dobrze. Przygotowujemy się do kolejnych wyzwań, a tych w tym sezonie nie zabraknie – mówi Klaudia Dutkiewicz.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca Nowoczesnego Mark`n`Move to zawody przeznaczone dla klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Tańca i organizacjach partnerskich działających w całej Polsce oraz klubów niezrzeszonych w żadnej organizacji tanecznej. Jest to konfrontacja dorobku artystycznego na różnych poziomach zaawansowania od debiutów do mistrzów, dla solistów, duetów i zespołów amatorskiego ruchu tanecznego.
 

REKLAMA:
Przycisk

Odwiedź również