Zespół FUKS reprezentował Koniński Dom Kultury na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Piotrkowie Kujawskim (2 czerwca 2018). Tancerki przywiozły do Konina puchary i kolejne turniejowe doświadczenie.

Zespół FUKS prowadzony przez instruktora Jacka Szczepankiewicza zdobył na turnieju w Piotrkowie Kujawskim bardzo dobre miejsca. W kategorii solo disco powyżej 15 lat Kasia Kałużyńska zajęła czwarte miejsce, a Julia Ciesielska – piąte. W duecie powyżej 15 lat Kasia Kałużyńska i Julia Ciesielska zajęły trzecie miejsce. W kategorii solo juniorki Margarita Szczepankiewicz i Paulina Ławniczak uplasowały się tuż za finałem. Mini formacja FUKS JUNIORS TEAM zajęła czwarte miejsce, a mini formacja dzieci FUKS I – trzecie miejsce. Mini formacja FUKS SENIORS TEAM wytańczyła trzecie miejsce, a duet juniorski Margarita Szczepankiewicz i Paulina Ławniczak – czwarte miejsce. Na deser formacja disco dance FUKS JUNIORS TEAM zajęła drugie miejsce.