Blisko 60 młodych tancerzy Zespołu Tańca CODA uczestniczyło w Zimowych Warsztatach Taneczno-Teatralnych. Takie warsztaty to już tradycja. Kilka dni wypełnionych było intensywną pracą, doskonaleniem różnych stylów tanecznych, ale też wspaniałą zabawą.
 

Od 3 do 5 lutego w Konińskim Domu Kultury młodzi tancerze z Zespołu Tańca CODA pracowali pod okiem doświadczonych instruktorów i choreografów, doskonaląc różne style taneczne i umiejętności sceniczne. To była ciężka praca, ale też super zabawa i integracja zespołowa. Młodzi tancerze pracowali z instruktorami: Joanną Kukiełką (taniec współczesny), Weroniką Skórzewską (taniec współczesny), Julią Wlazły (zajęcia teatralne), Piotrem Jeznachem (jazz).
 
- Tancerze ciężko pracowali, miło było patrzeć na ich zaangażowanie i koncentrację na zajęciach – podsumowuje warsztaty Marta Merdzińska, instruktorka Zespołu Tańca CODA. – Obserwowanie moich tancerzy z boku sprawia również, że mam wiele refleksji i wniosków co do dalszej pracy podczas regularnych zajęć. Warsztaty taneczne są wspaniałą, niezastąpioną dawką wszechstronnej wiedzy i możliwością poznania innego podejścia do tańca i ruchu.


 

REKLAMA:

Partnerzy KDK