Winter Dance Camp ZT CODA 2022 / 16-22 stycznia 2022.
Najpierw kilka miesięcy przygotowań... aby 47 naszych tancerzy przez niemal tydzień mogło trenować, rozwijać się, czerpać inspiracje, integrować się oraz świetnie bawić w Pięknej Górze koło Giżycka.
6 dni pełnych tańca, ruchu, emocji, zaskoczeń, wzruszeń, wspaniałej atmosfery i zabawy za nami! Działo się tyle, że nie sposób opisać tego słowami!

Uczestnicy spędzili kilkadziesiąt godzin pod okiem 5 wspaniałych Instruktorow. Trenowaliśmy taniec jazzowy, współczesny, hip-hop, house, high heels, commercial. Szlifowaliśmy kondycję oraz siłę podczas treningów wydolnościowych i wzmacniających.

Niezastąpiona kadra:
-Monika Grzesik
-Julia Osińska
-Dawid Pieróg
-Adam Maciejewski
-Michał Paczuski

Ogromnie dziękujemy za Waszą energię, wiedzę, zaangażowanie, serducho. Jesteście wielką inspiracją!

Nad wszystkim czuwały:
Marta Merdzińska oraz Klaudia Cembrowicz.


Poza treningami znaleźliśmy czas na szaleństwa w aquaparku, pieczenie kiełbasek oraz imprezę przy ognisku, wieczór filmowy. Cały wyjazd zakończył się niezwykle emocjonującym Wieczorem Tańca - Nasi tancerze mieli okazję zaprezentować się w choreografiach grupowych oraz solowych, nad którymi pracowali podczas pobytu w Pięknej Górze.
Rozdane zostały wyróżnienia oraz nagrody - zarówno za prezentacje, które miały miejsce tego wieczora, jak i za pracę podczas całego obozu.

To był piękny tydzień, który zleciał w szalonym tempie! Z takimi ludźmi, w tak świetnej atmosferze - czas leci zdecydowanie za szybko!
Niniejszym...
Pierwszy Zimowy Obóz ZT CODA uważamy za NIESAMOWICIE UDANY! 

REKLAMA:

Partnerzy KDK