Z uczniami klas 1-3 oraz 7-8 szkół podstawowych spotkaliśmy się 11 stycznia w Akademii Filmowej KinoSzkoła w Kinie Centrum w KDK. Tradycyjnie omówiliśmy ważne tematy i obejrzeliśmy wartościowe filmy.

 

Akademia Filmowa KinoSzkoła w Kinie Centrum to wyjątkowy projekt, w którym ,,zarażamy’’ uczniów miłością do kina i rozmawiamy na ważne tematy, poruszając problemy bliskie młodym ludziom.

W grupie 1-3 było dziś intrygująco, a to za sprawą fantastycznego, pełnego tajemnic filmu ,,Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona”. Uczniowie rozmawiali z edukatorką, Iwoną Cichocką, o tym jak ważna jest współpraca i jak wiele można dzięki niej osiągnąć.

Ze starszymi uczniami z klas 7-8 szkół podstawowych Iwona Cichocka poruszyła ważny temat: ,,Czy na pewno będę influencerem? Moje plany na przyszłość”. Młodzież obejrzała również film, w którym znalazła treści omawiane wcześniej z edukatorką ,,Rodzica kontra influencerzy”. Film zrobił na młodych widzach ogromne wrażenie, seans zakończył się brawami.

Do zobaczenia w Akademii Filmowej w lutym tuż przed feriami zimowymi!

REKLAMA:

Partnerzy KDK