Teatr BAJ POMORSKI z Torunia i Koniński Dom Kultury mają zaszczyt przedstawić młodym widzom spektakl zatytułowany „Cudowna lampa Aladyna”. To godzinne przedstawienie zostanie pokazane 22 marca 2007 r. o 11.00 w sali widowiskowej KDK.

„Cudowna lampa Aladyna” to jedna z bardziej znanych opowieści „Z tysiąca i jednej nocy”. Duch, który mieszka w tej lampie ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Ale też narazi młodzieńca na wiele niebezpieczeństw ze strony złych mocy. Co wybierze Aladyn zobaczycie w spektaklu BAJA. Widowisko oddaje atmosferę Wschodu, nawiązuje do niego w bogatych kostiumach, muzyce i scenografii (jej ważnym elementem jest obrotowe lustro dzielące symbolicznie świat na ziemski i magiczny). W spektaklu zostaną wykorzystane projekcje multimedialne. Wszystko to sprawia, że jest on bardzo nowoczesny.
„Cudowna lampa Aladyna” jest adresowana do widzów od 5 lat.
Bilety w cenie 11 zł sprzedaje Impresariat KDK, 63 211 31 30, w. 29. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK