Temat festiwalu wymyślił reżyser Gali - Dariusz Lewandowski. Jurorzy (po eliminacjach) twierdzą zgodnie, że był to strzał w 10. Byliście świetnie przygotowani. I mamy nadzieję, że tak trzymacie. Muzyka filmowa obejmuje obie kategorie wykonawcze - piosenkę i taniec. Co Was zainspirowało? O tym poniżej.

Wokaliści! Ewentualni laureaci!

Wspólnie z HIDuke Band zaśpiewacie utwory filmowe przygotowane przez kierownika, dyrygenta i jurora w jednej osobie - Piotra Hajduka.
Dla przypomnienia powiemy, że są to piosenki z filmów: "Podróże Pana Kleksa", "Pożegnania", "Blues Brothers", "Jan Serce", "Król Lew" oraz z teledysku Celine Dion & Bee Gees - "Immortality"(piosenka z "Gorączki sobotniej nocy"). Wykonywali je Małgorzata Ostrowska, Sława Przybylska, Aretha Franklin, Seweryn Krajewski i Elton John. Laureaci Gali zaśpiewają je z artystami Teatru Roma, Warszawskiej Opery Kameralnej i finalistami "Idola". Do 6 wybranych utworów laureatów i wyróżnionych w konkursie zostanie dołączonych 7 kolejnych piosenek filmowych wykonanych już przez zaproszone Gwiazdy.

Tancerze!
Wiadomo nam już, jaką muzykę wybraliście do choreografii (wiemy o tym z kart zgłoszeń;-) Wykorzystacie najpopularniejsze musicale, filmy, teledyski: Chicago, Zemsta, Mortal Combat, Kod Da Vinci, Odyseja, Epoka lodowcowa2, Skarb narodów, Troja, Wulkan, Matrix, Władca pierścieni, Świat według Kiepskich, Rycerze Okrągłego Stołu, Król Lew, Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły, Piraci z Karaibów - Skrzynia pirata, Ogień, woda i miedziane rury, Scooby Doo, Pippi Langstrumpf, James Bond, Moulin Rouge, Bandyta, Kręgle, La Bamba, Pinokio, Ptaki ciernistych krzewów
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK