Firma Endemol Polska (producent "Milionerów", "Grasz czy nie grasz", "Zostań Gwiazdą", "Big Brothera", "Jestem jaki jestem", etc.) organizuje ogólnopolski casting na uzdolnione muzycznie dzieci. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież od 4-14 roku życia.

Telewizja Polsat zamierza zrealizować duży program z udziałem gwiazd estrady, TV i kina. zostanie on pokazany w najlepszym czasie antenowym.

Całą oprawę będzie stanowił dziecięcy zespół muzyczny grający na żywo. W każdym odcinku dzieciaki będą ucharakteryzowane w inny sposób.

Casting odbędzie sie w Warszawie w pierwszej połowie lipca. Dzieci zostaną poproszone o zagranie jednego dynamicznego utworu, który przygotują wcześniej i o powtórzenie kilku fraz. Nie muszą to być oczywiście wirtuozi. Wystarczy, żeby miały dźwięk i rytm. I oczywiście, lubiły grać.

Konkretne zgłoszenia lub kontakty do zdolnych dzieci można kierować pod adres producenta kreatywnego TVN, Roberta Amiriana:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pod numer telefonu komórkowego: 516 444 350
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK