Konin uwolnił kulturę! W sobotę, 15 maja, spotkaliśmy się przed Konińskim Domem Kultury w kinie plenerowym. Wygląda na to, że mieszkańcy Konina i okolic stęsknili się za kulturalnymi wydarzeniami. Widzowie dopisali, pogoda również, a atmosfera była wyjątkowa.
 

Wspólnie obejrzeliśmy amerykańską, zwariowaną komedię ,,Palm Springs”-  opowieść o tym jak Nyles i Sarah, którzy poznali się na weselu w Palm Springs, zostają uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień.

Na widzów pierwszego spotkania w kinie pod gwiazdami przed Konińskim Domem Kultury, czekały niespodzianki od LodoChatki z Konina, można było również kupić przekąski od Stanley Food oraz otrzymać gadżety od Meloradia.

Kolejne kino plenerowe 22 maja. Tego dnia zapraszamy na francuską komedię ,,Arab Blues”. Film opowiada o uniwersalnym konflikcie tradycji z nowoczesnością. Wychowana we Francji Selma postanawia wrócić do Tunezji, aby otworzyć gabinet psychoanalityczny. Jednak kulturowe różnice generują serię zabawnych pomyłek i nieporozumień. 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK