Widok uśmiechniętych buziek przedszkolaków i uczniów konińskich szkół, którzy po tak długiej przerwie mogli nareszcie przyjść do Kina Centrum – bezcenny! Z okazji Dnia Dziecka zaproponowaliśmy dopołudniowe seanse i kilka dobrych filmów, dostosowanych do wieku widzów.
 

Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem i nareszcie mogliśmy gościć w kinie dzieci i młodzież z konińskich placówek. Seanse odbyły się w reżimie sanitarnym przy połowie dostępnych miejsc na widowni. Młodych widzów gościliśmy od 31 maja do 2 czerwca.

Jesteśmy pewni, że wspólne wyjście do kina było świetnym sposobem na ponowne zacieśnianie relacji między uczniami, którzy właśnie wrócili do szkół.

Zapraszamy również do rezerwowania dopołudniowych seansów w Kinie Centrum w dniach 14-18 czerwca. Na te dni – kiedy już większość ocen będzie wystawionych, a wszyscy będą już z niecierpliwością wyczekiwać zakończenia roku szkolnego – proponujemy akcję pod hasłem ,,Byle do wakacji”, czyli wspólne spotkania w kinie przy dobrych filmach. Kontakt do Kina Centrum: 63 211 31 33 wew. 29.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK