Świąteczna odsłona „Dzieciaków w Centrum” była pełna magii i radości. Maluchy robiły zimowe ozdoby, tańczyły i rozmawiały o filmie. Odwiedził ich także święty Mikołaj.


Grudniowa edycja projektu, który odbywa się w Konińskim Domu Kultury przyciąga tych, którzy kochają święta i Mikołaja. Z myślą o najmłodszych Kino Centrum i Europa Cinemas przygotowało mnóstwo niespodzianek.
Był film ,,Jak zostać świętym Mikołajem 2”, który nie tylko wprowadził w świąteczną atmosferę ale również przeniósł młodych widzów do magiczne szkoły Świętego Mikołaja. Dzieciaki wzięły także udział w filmowych warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez instruktorów KDK: Grzegorza Ambroziaka, Martę Merdzińska, Klaudię Cembrowicz.

Podczas gdy dzieciaki bawiły się na warsztatach, ich opiekunowie obejrzeli film ,,Powrót do tamtych dni” w reżyserii Konrada Aksinowicza.

Na zakończenie warsztatów filmowych dzieci zatańczyły świąteczny układ choreograficzny. Odwiedził ich również święty Mikołaj. Dzieciaki otrzymały upominki od partnera naszego kina firmy Kinads.

Na kolejne spotkanie z Dzieciakami w Centrum zapraszamy 22 stycznia.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK