Zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne i filmowe – w Konińskim Domu Kultury trwają feryjne warsztaty artystyczne. Do tego kino feryjne, które cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów.
 


Warsztaty są bezpłatne, zapraszamy na nie przez całe ferie. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać (jedynie do udziału w zajęciach plastycznych trzeba się zgłosić wcześniej). Nasi instruktorzy czekają na dzieci, które mają ochotę śpiewać, grać na keyboardzie, tańczyć disco, taniec współczesny czy breaking. Pani KreDKa z pracowni plastycznej zaplanowała natomiast zajęcia z ceramiki i rzeźby.
Młodzież od 14. roku życia, która czuje w sobie pasję filmowania może przyjść 2 i 9 lutego o 12.00 na zajęcia otwarte do Amatorskiego Klubu Filmowego Muza. Klub prowadzi właśnie zapisy, możliwe więc, że warsztaty feryjne zmienią się dla uczestników w dłuższą przygodę.

- Mamy już małą grupę uczestników, ale chcielibyśmy, żeby była ona większa – mówi Zdzisław Siwik, który razem z Marcinem Olińskim prowadzi w Konińskim Domu Kultury AKF Muza. - Liczymy, że po warsztatach feryjnych wyłoni się już stały skład Klubu, z którym rozpoczniemy zajęcia od połowy lutego i zabierzemy się za realizację konkretnego projektu filmowego.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również kino feryjne. Dzieci chętnie odwiedzają codziennie salę Kina Centrum, by oglądać świetne animacje, komedie i filmy przygodowe. Zapraszamy przez całe ferie od poniedziałku do piątku o godzinie 12.00 – każdego dnia wyświetlamy inny film. Dla dzieci gramy również popołudniami i w weekendy. Tutaj także znajdziecie ciekawe tytuły jak ,,Pimi z krainy tygrysów” czy najnowsza część filmu z serii ,,Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK