Bohaterem może być każdy, nie strój mówi o tym czy jesteśmy odważni, bohater nie ma urlopu oraz fakt, że bycie bohaterem to super zajęcie – takie wnioski wyciągnęli młodzi widzowie Kina Centrum po obejrzeniu animacji ,,Po prostu super”, którą w niedzielę, 19 lutego, zaprezentowaliśmy w ramach akcji Dzieciaki w Centrum. Partnerem projektu Dziecuiaki w Centrum jest sieć kina Europa Cinemas.

Dzieciaki w Centrum to comiesięczna akcja kina, na którą zapraszani są widzowie w wieku 6-10 lat. Dzieciaki po obejrzeniu filmu, spotykają się z instruktorami Konińskiego Domu Kultury by rozmawiać o filmie, ale także po to by poznać się wzajemnie. Służy temu zabawa i ruch. Warsztaty prowadzą: Grzegorz Ambroziak, Klaudia Cembrowicz i Marta Merdzińska.

- Przez taniec, plastykę i wymianę spostrzeżeń po obejrzanym filmie, wyrażamy nasze emocje, mówimy o tym co nam się w filmie podobało lub nie – mówią instruktorzy.

W minioną niedzielę młodzi widzowie Kina Centrum obejrzeli animację ,,Po prostu super”.

Bohaterka filmu chce zostać superbohaterem jak jej tata Lew. Nie jest jednak na tyle wysportowaną dziewczynką by móc być tak ,,szybką” jak jej tata. Czy sprawność fizyczna to jedyny wyznacznik do tego by być bohater? Okazuje się, że nie! I bardzo dobrze wiedzą o tym dzieciaki.

 

W czasie gdy dzieci bawiły się super na warsztatach, ich rodzice i opiekunowie obejrzeli w kinie komedię ,,Plan na miłość”.

 

Kolejne spotkanie z Dzieciakami w Centrum już za miesiąc. W Kinie Centrum widzimy się 19 marca. Wspólnie obejrzymy bajkę ,,Szkoła magicznych zwierząt”.

Rodziców zaprosimy na polski dramat ,,Wyrwa”. Na ekranie zobaczymy między innymi Tomasza Kota, Karolinę Gruszkę i Grzegorza Damięckiego.

Zapisy na Dzieciaki w Centrum pod nr tel. 63/211 31 33 w.29

 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK