W piątek, 10 grudnia 2004 r. po raz 9. odbędzie się Rock z Mikołajem. Bilety w cenie 10 zł. Początek imprezy o godz. 18.00. Tradycyjnie w sali widowiskowej KDK. Wystąpią kapele: Ocean (new metal, Wrocław) – gwiazda wieczoru oraz Golem, Shaft i Release.

Wybór kapel nie jest dziełem przypadku – powiedział Robert Glapa, pomysłodawca i od lat koordynator imprezy. – Założeniem jest, by zespoły biorące udział w danej edycji „Rocka z Mikołajem” były stylistycznie i klimatycznie zbliżone. Tak będzie i tym razem. W tym roku będzie „rockowo-metalowo”. Ten trend narzucił naturalnie zespół Ocean, gwiazda imprezy. O tym zespole zaczyna się mówić coraz głośniej i więcej w Polsce. Pozostałe trzy kapele wchodzą na rynek, a jedna z nich – Golem – pochwalmy się, to nasza konińska formacja – dodał Robert Glapa.

W czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt. Pomysł podsunęli członkowie Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Dziewiąty już Rock z Mikołajem odbędzie się tradycyjnie w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 10 zł można kupować w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu. Przypominamy, że impreza rozpocznie się o godz. 18.00.

Patronat medialny przyjęły: tygodnik Przegląd Koniński oraz stacje radiowe: Konin i Flash.
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK