Dr. Hefo to marka w środowisku hiphopowym. Break dance tańczy od lat, z powodzeniem i licznymi nagrodami w kraju i na świecie. Z cenionym tancerzem spotkają się bboye z grupy „Body&Soul” z Konińskiego Domu Kultury, dla których 29 maja br. poprowadzi warsztaty.

Hefo, czyli Adam Stefański jest gdańszczaninem, tancerzem, choreografem, pedagogiem, a przede wszystkim mocnym ogniwem grupy Ready to Battle. Jest również członkiem projektu Tribal Team Poland oraz Międzynarodowego Crew – Funky Dope Manouvers. Jako tancerz występuje w przedstawieniach teatralnych jak na przykład „Break of Down”, „Street History”, „The Way We Rock” oraz w projekcie z muzyką na żywo „Street Attack” czy „Cre8vity”. Jest laureatem duńskiej edycji show telewizyjnego „Mam talent!”,  w którym zdobył 3 miejsce. Tańczy w najważniejszych turniejach w kraju i na świecie. Jako pierwszy polski bboy poprowadził warszaty na Grenlandii, jako pierwszy reprezentował Polskę w zawodach R16 w Korei, a później w Ugandzie. Od momentu rozpoczęcia swojej kariery tańczył też w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Skandynawii, Austrii, Wietnamie, Francji, Włoszech, w Czechach, Anglii, Irlandii i w Holandii. Jak mówi, jest oddany całym sercem kulturze hiphopu, bo to odmieniło jego życie.

Tym razem podzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami z konińskimi tancerzami break dance, którzy trenują ten styl w KDK pod okiem Grzegorza Ambroziaka.


Dr. Hefo, zdjęcie pochodzi ze strony  battletribe.eu/pl/artysci/112
 

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK