Z tytułami Mistrzyń Świata wróciły z Czech tancerki zespołu tańca CODA z Konińskiego Domu Kultury. W Mistrzostwach Świata Federacji WADF (World Dance Championship Liberec), które odbyły się od 26 do 27 listopada w Czechach, Koniński Dom Kultury i miasto Konin reprezentował ZT CODA. Z Mistrzostw wróciły z nagrodami i pucharami.
Reprezentacja CODY brała udział w zmaganiach w kategoriach Artistic Dance Show między innymi w solówkach, duetach i małych grupach.


Tancerki ocenione zostały przez jury bardzo wysoko. Doceniono ich umiejętności, styl a także choreografię. Te przypomnijmy tworzą dla CODY instruktorki zespołu Klaudia Cembrowicz i Marta Merdzińska.


Oto wyniki tancerek ZT CODA z World Dance Championship Liberec 2023.

Coda Elite -z choreografią ,,Niezapomniana podróż” - 1 miejsce (Mistrzostwo Świata)w kategorii Artistic Dance Show small team Adults

Hanna Kolczyńska – 1 miejsce (Mistrzostwo Świata) w kategorii Artistic Dance Show Solo Junior 2

Gabriela Siuda – 3 miejsce (drugie wicemistrzostwa świata) w kategorii Artistic Dance Show Solo Junior 2

Klaudia Wadelska  - 3 miejsce (drugie wice mistrzostwo świata) w kategorii Artistic Dance Show Youth&Adults

Gabriela Siuda i Klaudia Wadelska -2 miejsce (wicemistrzostwo świata) w kategorii duety Artistic Dance Show Youth&Adults

Nadia Tomczak i Adrianna Bryl – 4 miejsce w kategorii duety Artistic Dance Show Junior 1

Adrianna Bryl – 6 finałowe miejsce w kategorii solo Artistic Dance Show Junior 1

Nadia Tomczak – 7 miejsce w kategorii solo Artistic Dance Show Junior 1

 

WOW! GRATULUJEMY!

Jak podkreśla Klaudia Cembrowicz, instruktor ZT CODA, na pochwałę zasługuje bardzo dobra organizacja Mistrzostw. Dodać trzeba, że zawody w Libercu były ostatnimi w tym sezonie, gdzie tancerze mogli zaprezentować choreografie z tego roku.

- Jestem bardzo dumna i wzruszona, że dziewczyny mogły reprezentować KDK i Konin na arenie międzynarodowej. Bardzo im gratuluję! – mówi Klaudia Cembrowicz.


REKLAMA:

Partnerzy KDK