W Konińskim Domu Kultury przez trzy dni będą trwały zimowe warsztaty taneczne zespołu tańca CODA. Nasi tancerze spotkają się z fantastycznymi instruktorami z całej Polski i pod ich okiem będą szkolić swój warsztat, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.


- Co roku organizujemy warsztaty letnie i zimowe dla tancerzy z zespołu CODA. Zawsze staramy się zapraszać najlepszych wykładowców, pedagogów, którzy mają ogromną wiedzę i będą mogli przekazać naszym tancerzom to, co najlepsze – mówi instruktorka zespołu CODA w KDK, Klaudia Cembrowicz. – Takie warsztaty to na pewno świetne doświadczenie dla młodych tancerzy, ale też niesamowita integracja i po prostu miło spędzony czas w ferie zimowe. Nie odpoczywamy, tylko cały czas pracujemy, szkolimy się. Tancerze są zawsze chętni do udziału w warsztatach i uwielbiają spędzać czas w KDK.


Podczas zimowych warsztatów zajęcia z tancerzami zespołu CODA poprowadzą: Monika Grzesik, Adam Maciejewski, Roko Łuczak i Andrii Shkapoid.


- Przed nami bardzo dużo pracy, zaczyna się już sezon turniejowy. 23 marca startujemy w pierwszym turnieju i jesteśmy bardzo dobrej myśli – dodaje Klaudia Cembrowicz.


Naszym tancerzom z zespołu CODA życzymy wspaniałych warsztatów i powodzenia na turniejach!

 

REKLAMA:

Partnerzy KDK