Anna Cherniei prowadzi w Konińskim Domu Kultury grupy tańca towarzyskiego CORTE dla młodzieży w wieku 11-15 lat oraz dla kobiet 30+.
 

Anna Cherniei jest instruktorką tańca, trenerką, tancerką. Tańczy od 4. roku życia. Na pierwsze lekcje tańca towarzyskiego zaprowadziła ją mama. Jako 10-latka zaczęła uczestniczyć w konkursach tanecznych, mistrzostwach, międzynarodowych turniejach, festiwalach. Urodziła się w małym miasteczku na Ukrainie. Była na turniejach m.in. w Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Chorwacji, Turcji i we Włoszech. Zdobyła 1 i 3 stopień w sportowym tańcu towarzyskim, otrzymała tytuł Mistrza Sportu, ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuki, była trenerką w amerykańskim studiu tańca „Arthur Murray” w Kijowie.

- Uwielbiam pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi – mówi Anna Cherniei. – Jestem otwarta, ale też wymagająca. Zapraszam wszystkich na moje lekcje w świecie tańca CORTE. Jestem pewna, że taniec to puls Twojego życia i jestem gotowa go znaleźć!

Warto dodać, że nazwa CORTE została zaczerpnięta z określenia jednej z kategorii figur w tangu. To poza w tańcu – nagłe zatrzymanie ruchu.

W programie zajęć m.in.: taniec latino, samba, cha-cha-cha, jive, walc angielski, tango, quickstep.


REKLAMA:

Partnerzy KDK