Muzyka, taniec i film towarzyszą w tym roku letnim warsztatom artystycznym, które odbywają się w Konińskim Domu Kultury.

Mimo obostrzeń sanitarnych i limitu miejsc, w warsztatach wakacyjnych bierze udział dziennie blisko trzydzieści osób.  Instruktorzy KDK: Anna Cherniei, Mirosław Grzanka, Grzegorz Ambroziak, Jacek Szczepankiewicz oraz Andrzej Moś, przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć. Od poniedziałku do piątku zapraszają do udziału w warsztatach breakingu, tańca jazzowego i modern, disco dance oraz tańca towarzyskiego. Odbywają się również zajęcia gry na keyboardzie oraz spotkania w Amatorskim Klubie Filmowym MUZA.
Od 21 lipca do kalendarza wakacyjnych warsztatów artystycznych dołączą także zajęcia plastyczne, prowadzone przez Katarzynę Mijakowską z Atelier Kredka oraz warsztaty jazzowe prowadzne przez Martę Merdzińską.
Szczegółową ofertę zajęć znajdziecie tutaj: https://bit.ly/30ikWHD
Pamiętajcie, że aby wziąć udział w zajęciach, trzeba wcześniej zapisać się na listę uczestników (tel. 63 211 31 33 wew. 29).

Lato w Konińskim Domu Kultury to również seanse filmowe dla najmłodszych. Te odbywają się w Kinie Centrum codziennie o godz. 14.00. Bilety dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas, na każdy z filmów kosztują 6,50 zł.
Kino Centrum i KDK zapraszają także do Kina pod Gwiazdami. Najbliższy seans w piątek, 24 lipca. O godz. 22.00, na placu przed KDK, wspólnie obejrzymy amerykańską komedię ,,Wszyscy moi mężczyźni”. Wstęp wolny. Obowiązują maseczki i limit 150 miejsc.
Repertuar kina zajdziesz tutaj: https://bit.ly/32tMJrAFoto: Jakub Ścibor Ratajczyk

REKLAMA:

Partnerzy KDK