W zakończonych 8 listopada br. XXI Otwartych MISTRZOSTWACH POLSKI FREESTYLE 2014, oficjalnym turnieju International Dance Organization pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóry Jana Dżugaja, mała grupa FUKS OLD SCHOOL powyżej 16 lat została drugimi Wicemistrzami Polski! zajmując trzecie miejsce na podium.

Grupa tańczyła w składzie: Klaudia Dutkiewicz, Agnieszka Łapaj, Martyna Olszewska, Sylwia Kowalska i Dawid Pieróg. Nasi Mistrzowie Polski z 2013 roku po tym turnieju zakończyli karierę zawodniczą.

W czasie turnieju odbyło się także wręczenie nagród (po dwóch latach) za udział w cyklu TARNOVIA CUP 2012. Po czterech edycjach jakie się odbyły w 2012 roku i starcie w tej imprezie kilkunastu klubów z Polski, klub z Konińskiego Domu Kultury – FUKS uplasował się na bardzo dobrym trzecim miejscu Grand Prix!

Indywidualnie zostały wręczone nagrody za poszczególne kategorie. I tak na pierwszym miejscu znalazła się mini formacja FUKS MINI w kategorii małych grup Disco Dance do 11 lat oraz mini formacja FUKS I w kategorii małe grupy 12-15 lat. Obie małe grupy zdobywały pierwsze miejsca w każdej edycji GRAND PRIX!!!


 

 
REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK