Z nagrodą i wyróżnieniem wróciły z Poznania tancerki formacji FUKS JUNIORS TEAM z Konińskiego Domu Kultury. Podopieczne Jacka Szczepankiewicza w minioną sobotę (28 października 2017) brały udział w III Ogólnopolskich  Mistrzostwach Tańca Nowoczesnego Mark`n`Move.

Tancerki zaprezentowały się w  kategorii tanecznej Performing Art Improvisation solo 12-15 lat. Na 48 startujących solistek, najwyżej  sklasyfikowana została Paulina Ławniczak zajmując 7 miejsce.

W kategorii duety disco Dance 12-15 lat zaprezentowały się Paulina Ławniczak i Margarita Szczepankiewicz. Dziewczyny w rywalizacja zajęły 3 miejsce.
- Bardzo cieszymy się z wyników na początku sezonu i z optymizmem przygotowujemy się do kolejnych wyzwań tanecznych – mówi Jacek Szczepankiewicz.
 
Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca Nowoczesnego Mark`n`Move to zawody przeznaczone dla klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Tańca i organizacjach partnerskich działających w całej Polsce, oraz klubów niezrzeszonych w żadnej organizacji tanecznej. Jest to konfrontacja dorobku artystycznego na różnych poziomach zaawansowania od debiutów do mistrzów, dla solistów, duetów i zespołów amatorskiego ruchu tanecznego.
 
Solistkom formacji FUKS JUNIORS TEAM gratulujemy. 


foto: J. Szczepankiewicz

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK