Mnóstwo uśmiechu, prawdziwej dziecięcej radości i dumy z występów na dużej scenie – tak było na koncercie KREDKA BALETKA w Konińskim Domu Kultury.

 
1 czerwca, w Dzień Dziecka, sceną KDK zawładnęli nasi najmłodsi artyści. To był wyjątkowy koncert, którym dzieci uczestniczące w zajęciach w Konińskim Domu Kultury zakończyły pełen wrażeń rok artystyczny.
 
Najmłodsi mieli okazję zaprezentować rodzicom jak wiele mają pasji i ile talentu oraz czego zdążyli się nauczyć przez cały artystyczny rok.
 
Na dużej scenie w koncercie KREDKA BALETKA wystąpiły najmłodsze wokalistki ze Studia Wokalnego KaDeKa pracujące pod kierunkiem Anny Ciesielskiej. Nie mogło zabraknąć podopiecznych Grzegorza Ambroziaka z grupy RAZ DWA TRZY TAŃCZYSZ TY, a także najmłodszych tancerzy z zespołu Body and Soul, którzy kochają breakdance. Zaprezentowali się również tancerze z zespołów CODA 4 i CODA 3 (w wieku 4-7 lat) pracujący pod kierunkiem Marty Konopackiej.
 
Na specjalnie zorganizowanej wystawie w sali widowiskowej można było też oglądać dzieła, które wykonali najmłodsi artyści z Atelier KreDKa Katarzyny Mijakowskiej. Młodzi plastycy z KreDKi przygotowali też piękne poduszki ze swoimi pracami.
 
W sumie na scenie wystąpiło ponad 100 najmłodszych uczestników zajęć artystycznych w Konińskim Domu Kultury. Wszyscy dzielnie pracowali przez cały rok, a teraz dumni rodzice mieli okazję obserwować efekty, jakie osiągnęli uczęszczając na zajęcia taneczne, rozwijające, plastyczne i wokalne w KDK.
 
Po koncercie Kino CENTRUM przygotowało dla dzieci filmową niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Wszyscy obejrzeli film ,,Dudi. Cała naprzód’’.foto: Zdzisław Siwik

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK