Tancerze wraz z instruktorem wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Tańca Dyskotekowego ′Integracja′ , który odbył się 18 grudnia 2004 r. w Miliczu koło Wrocławia. Była to impreza ważna z dwóch powodów: prestiżu krajowego oraz udziału niepełnosprawnej młodzieży, która pojawiła się nie w roli obserwatorów, lecz w roli uczestników imprezy.

Organizatorem tej integracyjnej imprezy są Szkoła Tańca JAST Zbigniewa Zasady z Wrocławia oraz Milickie Stowarszyszenie Osób Niepełnosprawnych.
W turnieju wzięło udział 9 klubów z całej Polski. Były to reprezentacje poszczególnych zespołów, ponieważ organizatorzy ze względu na charakter imprezy narzucili limit uczestników. Tak więc do Milicza mogły pojechać najwyżej mini formacje.
Fuksiaki zdobyły w turnieju wysokie miejsca. W kategorii hip hop do 11 lat, II miejsce zdobyła Martyna Kapral, V - Weronika Krzyżaniak, a w hip hopowych duetach w tej samej kategorii wiekowej II miejsce zdobyły także Martyna Kapral oraz Martyna Kanty. Nieco starszy duet hip hop -Joanna Łęcka i Marlena Tomczak, zajął II miejsce (12-15 lat). Popisali się też specjaliści tańca disco (cały czas mowa o Fuksie): Daria Majda (II miejsce disco solo) oraz Marlena Tomczak (IV miejsce w disco solo). W duecie disco wystąpili Daria Krzyżaniak i Michał Małecki, którzy zdobyli I miejsce! Wszystko to w kategorii wiekowej 12-15 lat.
W turnieju zaprezentowały się również mini formacje Fuksa: Fuks B (II miejsce, disco-dance 12-15 lat), Fuks I (III miejsce, hip hop 12-15 lat).
Brawa należą się tancerzom Fuksa. Nie zapomnijce wyhuśtać do sufitu swojego instruktora, Pana Jacka Szczepankiewicza...
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK