Kino pod Gwiazdami gościło w piątek 22 lipca, na konińskim osiedlu Zatorze. Dziękujemy za zaproszenie mieszkańcom i Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze. Za tydzień, 29 lipca, spotykamy się w Gosławicach.


To było już czwarte spotkanie z kinem w plenerze w te wakacje. Na dużym ekranie obejrzeliśmy komedię ,,Kocha, lubi, szanuje". Za tydzień, 29 lipca, Kino Centrum, Koniński Dom Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze, zapraszają do Kina pod Gwiazdami do Gosławic (ul. Gotycka).
29 lipca o godz. 21.30 zapraszamy na film ,,Sami bez mamy”. Tym razem spotkamy się na osiedlu Gosławice.
Reżyseria: Alessandro Genovesi. Scenariusz: Giovanni Bognetti, Alessandro Genovesi. Gatunek: komedia. Produkcja: Włochy. Premiera: 7 lutego 2019.
 
Co się dzieje, gdy dotychczasowy porządek rzeczy zostaje zakłócony i dzieci, które były pod opieką troskliwej mamy, trafiają pod skrzydła skoncentrowanego na pracy ojca? Wiadomo, KATASTROFA! W filmie "Sami bez mamy" jest ona nie tylko spektakularna, ale także strasznie śmieszna. Bo przecież trudno nie płakać ze śmiechu, gdy główny bohater, Carlo pojawia się na zebraniu zarządu swojej firmy z... króliczymi zębami. Ale ta komedia, która odniosła ogromny sukces we Włoszech, ma też drugie dno. Sprawia, że rodzice zaczynają się zastanawiać, czy aby na pewno poświęcają swoim dzieciom wystarczająco dużo czasu i uwagi.
 

REKLAMA:

Zapowiedzi